притисни ентер »

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот
Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Машкиот магазин „Максим“ ја избра манекенката Оливија Кулпо за најсекси жена на светот за 2019 година. Таа во 2011 година е избрана за Мис на Америка, а во 2012 година беше прогласена за Мис Унивезум. По ова почна да работи како модел. Оливиа е еден од најбараните американски модели во светот. Таа работи модни ревии, а се најде и на насловните страници

Мисицата Оливија Кулпо со секси фотосесија ...

Мисицата Оливија Кулпо со секси фотосесија ...

Списанието „Maxim“ оваа година титулата „Најжешка жена“ ѝ ја додели на Оливија Кулпо. 27-годишната поранешна Мис Универзум позираше целосно гола пред објективот на реномираниот фотограф Жил Бенсимон. „Отсекогаш со восхит гледав на листата Maxim Hot 100. На неа, имаше толку многу паметни и успешни жени кои ме инспирираа мене и мојата кариера на безброј

Оливиа Кулпо е најсексапилната жена  на светот за 2019

Оливиа Кулпо е најсексапилната жена на светот за 2019

На врвот на максимовата листа „Хот 100“ е убавата манекенка која се повеќе сака да биде актерка. Пред да ја започне кариерата како манекенка убавата Оливие учествувала на неколку избори за убавица . Во 2011 година е прогласена за МИс на Америка, потоа во 2012 ја понесе титулата и Мис Унивезум. Оливиа по разводот од НЛФ ѕвездата на Детроит Дени Амендол

Оливија е најсекси жена на светот!

Оливија е најсекси жена на светот!

Според магазинот „Мaxim” Оливија Кулпо е најсекси жена на светот за 2019. година. На врвот на листата „Hot 100” на „Мaxim” за 2019. година се нашла убавата манекенка која се’ повеќе се обидува и во глумата. „Секогаш листата ‘Maxim Hot 100’ ја гледав со восхитување“, напишала убавата манекенка покрај насловната на популарниот магазин за изданието јули/август

Оливија Кулпо со секси фотосесија потврдува зошто е Најжешка жена за 2019

Оливија Кулпо со секси фотосесија потврдува зошто е Најжешка жена за 2019

Списанието „Maxim“ оваа година титулата „Најжешка жена“ ѝ ја додели на Оливија Кулпо. 27-годишната поранешна Мис Универзум позираше целосно гола пред објективот на реномираниот фотограф Жил Бенсимон. „Отсекогаш со восхит гледав на листата Maxim Hot 100. На неа, имаше толку многу паметни и успешни жени кои ме инспирираа мене и мојата кариера на безброј

Оливија Кулпо – Најсексапилна жена за 2019 според списанието „Максим“

Оливија Кулпо – Најсексапилна жена за 2019 според списанието „Максим“

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо – Најсексапилна жена за 2019 според списанието „Максим“

Оливија Кулпо – Најсексапилна жена за 2019 според списанието „Максим“

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо

Најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо – најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо – најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. „Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит“, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот (ФОТО) Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата