притисни ентер »

Селма Хајек покажа колку е секси
Селма Хајек покажа колку е секси

Селма Хајек покажа колку е секси

Познатата актерка Селма Хајек, објави на Инстаграм неколку фотографии на кои е во костим за капење. Селма позира во плиткото, во секси заводлива поза, коментираат нејзините фанови. „Понекогаш само треба се опуштиш и да се препуштиш на водата“, напиша глумицата, која на Инстаграм ја следат повеќе од 10 милиони следбеници. „ Совршено тело, Селма“, “

Селма Хајек покажа колку е секси

Селма Хајек покажа колку е секси

Познатата актерка Селма Хајек, објави на Инстаграм неколку фотографии на кои е во костим за капење. Селма позира во плиткото, во секси заводлива поза, коментираат нејзините фанови. „Понекогаш само треба се опуштиш и да се препуштиш на водата“, напиша глумицата, која на Инстаграм ја следат повеќе од 10 милиони следбеници. „ Совршено тело, Селма“, “

Како риба во плитко! СЕЛМА ХАЕК ги залуде фановите

Како риба во плитко! СЕЛМА ХАЕК ги залуде фановите

Глумицата Селма Хаек (52), една од најубавите жени во светот, ги израдува следбениците на Инстаграм со неколку врели фотографии. Селма позирала во плиткото додека брановите ја заплискувале од сите страни, а во прв план се нејзините бујни гради, кои поради лежечката положба уште повеќе се истакнуваат. „Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш

СО МОКРИТЕ ГРАДИ Е ХИТ НА ИНСТАГРАМ: Селма Хајек со “жешки“ фотки во плиткото

СО МОКРИТЕ ГРАДИ Е ХИТ НА ИНСТАГРАМ: Селма Хајек со “жешки“ фотки во плиткото

Една од најубавите жени на светот, Селма Хајек, ги израдува своите следбеници на Инстаграм со неколку жешки фотографии на кои е во костим за капење. Селма позирала во плиткото додека брановите ја удирале, а во прв план биле нејзините бујни гради кои во нејзината лежечка положба уште повеќе се истакнувале. -Понекогаш само треба се опуштиш и да се препуштиш

ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: 52-годишната актерка сè уште изгледа совршено

ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: 52-годишната актерка сè уште изгледа совршено

„Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”, напишала актерката. Селма Хаек има над 10 милиони следбеници на Инстаграм, а често позира во костими за капење и ништо не крие од љубопитните очи на публиката. Овојпат Селма објавила фотографија како лежи во вода, а во оваа поза убаво се истакнувале нејзините гради. „Понекогаш само

Мокрите гради во прв план: Селма Хаек ги распаметила мажите со жешките фотографии

Мокрите гради во прв план: Селма Хаек ги распаметила мажите со жешките фотографии

52-годишната актерка Селма Хаек ги израдувала своите следбеници на Инстаграм, особено машката популација, со неколку жешки фотографии на кои позира во костим за капење. Селма лежела во вода, а во прв план биле нејзините бујни гради кои во ваквата положба уште повеќе се истакнувале. “Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”,

Мокрите гради во прв план: Селма Хаек ги распаметила мажите со жешките фотографии

Мокрите гради во прв план: Селма Хаек ги распаметила мажите со жешките фотографии

52-годишната актерка Селма Хаек ги израдувала своите следбеници на Инстаграм, особено машката популација, со неколку жешки фотографии на кои позира во костим за капење. Селма лежела во вода, а во прв план биле нејзините бујни гради кои во ваквата положба уште повеќе се истакнувале. “Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”,

Хајек лабаво во плиткото – деколтето ќе прсне од „притисок“

Хајек лабаво во плиткото – деколтето ќе прсне од „притисок“

Share Tweet Share Share Email Comments Славната мексиканска актерка и холивудска ѕвезда Селма Хајек ги освежи своите Инстаграм обожаватели со серија фотографии од летниот одмор. View this post on Instagram A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on Aug 20, 2019 at 10:17am PDT Оптегната во плиткото, со деколте кое ќе прсне под притисокот

Салма Хајек се одмора во плиткото море

Салма Хајек се одмора во плиткото море

Актерката се фотографирала во плиткото море , додека ја удараат бранови. ,,Понекогаш треба само да се опуштиш и да и се препуштиш на водата.” , напиша актерката на објавата. View this post on Instagram Sometimes you just need to surrender and let the waters move and embrace you. A veces hay que dejarse ir y dejar que las aguas te muevan y te abracen