притисни ентер »

Манекенката ги привлекла сите погледи во Катар: Стилот на Адријана Лима по породувањето ќе го копираат сите нови мајки!
Манекенката ги привлекла сите погледи во Катар: Стилот на Адријана Лима по породувањето ќе го копираат сите нови мајки!

Манекенката ги привлекла сите погледи во Катар: Стилот на Адријана Лима по породувањето ќе го копираат сите нови мајки!

Најпознатата бразилската манекенка Адријана Лима не можела да го пропушти спектаклот во Катар иако неодамна го родила своето трето дете. Во понеделникот се појавила на трибините, а во вторникот дошла на стадионот Лусаил за да ја поддржи репрезентацијата на Аргентина. Иако важи за една од најубавите жени на светот, може да се каже дека убавата Бразилка

Aдријана Лима не може без Србите: Стигна во Катар во друштво на ќерката на најдобриот српски и фудбалски експерт

Aдријана Лима не може без Србите: Стигна во Катар во друштво на ќерката на најдобриот српски и фудбалски експерт

Адријана Лима , поранешната српска снаа, на Светското првенство се појави во друштво на Ана Антиќ . Ана е ќерка на легендарниот фудбалски селектор Радомир Антиќ , кој своевремено ја водеше српската репрезентација. Мундијалот годинава чинеше милијарди, а бројни светски ѕвезди заминаа во Катар да ги бодрат репрезентациите и да уживаат во светскиот фудбал