притисни ентер »

Пентхаус од 50 милиони долари: Гратис Астон Мартин Vulcan
Пентхаус од 50 милиони долари: Гратис Астон Мартин Vulcan

Пентхаус од 50 милиони долари: Гратис Астон Мартин Vulcan

Кулата од 66 ката доаѓа со своја приватна марина каде што можете да ја паркирате вашата суперијахта… Астон Мартин не е бренд што може да ви понуди само ултра луксузни спортски автомобили. Тие, исто така, планираат да го изградат најлуксузниот пентхаус во Мајами, вреден педесет милиони долари, а исто така бесплатно ќе им дадат на сопственикот колекционерски