притисни ентер »

Се огласи Меган Маркл, еве што вели
Се огласи Меган Маркл, еве што вели

Се огласи Меган Маркл, еве што вели

Сопругата на британскиот принц Хари, Меган Маркл денеска изјавила дека не и било забрането да учествтва на состанокот во Сандрингем, туку дека таа и Хари одлучиле дека не е неопходно да се вклучат од Ванкувер. Со тоа таа ги демантира информациите дека и било забрането преку телефон од Канада да се вклучи во состанокот, пренесува „Daily Mail“. Портпаролот

Меган Маркл конечно прозборе - еве што вели сопругата на принцот Хари

Меган Маркл конечно прозборе - еве што вели сопругата на принцот Хари

Сопругата на британскиот принц Хари, Меган Маркл денеска изјави дека не и било забрането да учествува на состанокот во Сандригем, туку дека таа и Хари одлучиле дека не е неопходно да се вклучува од Ванкувер. Со тоа таа ги негираше медиските написи дека и било забрането од Канада телефонски да се вклучи во состанокот, пренесува Дејли меил.

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ И МЕГАН: Еве што имаше да каже за состанокот на Хари и кралицата

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ И МЕГАН: Еве што имаше да каже за состанокот на Хари и кралицата

Сопругата на британскиот принц Хари , Меган Маркл изјави дека денес не и било забрането да учествува на состанокот во Сандрингем помеѓу Хари и кралицата, туку дека таа и нејзиниот сопруг  одлучиле дека не е неопходно само за тој состанок таа да се вклучи дури од Ванкувер. Притоа, Меган ги негираше написите дека имала забрана телефонски да се вклучи

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ И ММЕГАН: Еве што имаше да каже за состанокот на Хари и кралицата

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ И ММЕГАН: Еве што имаше да каже за состанокот на Хари и кралицата

Сопругата на британскиот принц Хари , Меган Маркл изјави дека денес не и било забрането да учествува на состанокот во Сандрингем помеѓу Хари и кралицата, туку дека таа и нејзиниот сопруг  одлучиле дека не е неопходно само за тој состанок таа да се вклучи дури од Ванкувер. Притоа, Меган ги негираше написите дека имала забрана телефонски да се вклучи

По целата драма во кралското семејство се огласи и Меган Маркл

По целата драма во кралското семејство се огласи и Меган Маркл

Сопругата на британскиот принц Хари, Меган Маркл изјавила денеска дека не ѝ било забрането да учествува на состанокот во Сандрингем, туку таа и Хари одлучиле дека не е неопходно да се вклучува од Ванкувер. Таа со тоа ги негирала медиумските натписи дека ѝ било забрането преку телефон од Канада да се вклучи во состанокот, пренесува Дејли Меил. Портпаролот

Конечно се огласи и Меган Маркл: Еве што вели сопругата на принцот Хари

Конечно се огласи и Меган Маркл: Еве што вели сопругата на принцот Хари

Сопругата на британскиот принц Хари, Меган Маркл денеска изјави дека не и било забрането да учествува на состанокот во Сандригем, туку дека таа и Хари одлучиле дека не е неопходно да се вклучува од Ванкувер. Со тоа таа ги негираше медиските написи дека и било забрането од Канада телефонски да се вклучи во состанокот, пренесува Дејли меил.

Принцот Хари и Меган Маркл одбраа имот на кој ќе живеат

Принцот Хари и Меган Маркл одбраа имот на кој ќе живеат

Принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл ја одбраа Канада како ново место за живеење. Како што пишуваат медиумите на Островот, Хари и Меган кон крајот на минатата година ги поминале божиќните празници на островот Ванкувер, а сега се чини дека планираат и таму да продолжат да живеат. Странските медиуми пишуваат дека младиот брачен пар би можел да

Опра остро негира дека влијаела врз одлуката на Хари и Меган да го напуштат кралството

Опра остро негира дека влијаела врз одлуката на Хари и Меган да го напуштат кралството

Познатата водителка ги негираше гласините во медиумите. Во краткото интервју за магазинот „People“ , Винфри го истакна фактот дека на Хари и Меган не им е потребна помош да одлучат што е најдобро за нив и нивното семејство. Одлуката на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл да се повлечат од кралските должности и да продолжат да живеат нормален

Опра негира дека влијаела врз одлуката на Меган и Хари да ги напуштат кралските должности

Опра негира дека влијаела врз одлуката на Меган и Хари да ги напуштат кралските должности

Одлуката на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл да отстапат од кралските должности и да продолжат со нормален граѓански живот го шокираше целиот свет, а многумина веруваат дека на овој чекор ги наговорила познатата водителка Опра Винфри, која веднаш ги негираше овие тврдења. Во кус разговор за магазинот „Пипл“ таа акцентот го стави на фактот

Опра Винфри негира дека влијаела врз одлуката на принцот Хари и Меган да ги напуштат кралските должности

Опра Винфри негира дека влијаела врз одлуката на принцот Хари и Меган да ги напуштат кралските должности

Одлуката на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл да отстапат од кралските должности и да продолжат со нормален граѓански живот го шокираше целиот свет, а многумина веруваат дека на овој чекор ги наговорила познатата водителка Опра Винфри, која веднаш ги негираше овие тврдења. Во кус разговор за магазинот „Пипл“ таа акцентот го стави на фактот