притисни ентер »

Не излегувала од креветот на музичката легенда сè додека не ја оставил сопругата: Му го растурила бракот, па молела за прошка – со овој потег ја изненадила јавноста
Не излегувала од креветот на музичката легенда сè додека не ја оставил сопругата: Му го растурила бракот, па молела за прошка – со овој потег ја изненадила јавноста

Не излегувала од креветот на музичката легенда сè додека не ја оставил сопругата: Му го растурила бракот, па молела за прошка – со овој потег ја изненадила јавноста

54-годишната Лусијана Хименез е поранешна љубовница на легендарниот музичар Мик Џегер, со кој има син, а позната е по тоа што дефинитивно знае како да ужива во животот. Неодамна таа го привлекла вниманието со фотографии на кои во бикини позира на снег. Иако медиумите редовно пишуваат за неа, оваа убавица не стекнала светска слава поради кариерата,