притисни ентер »

Кирјос го прекина молкот откако направи незапаметен хаос во Рим
Кирјос го прекина молкот откако направи незапаметен хаос во Рим

Кирјос го прекина молкот откако направи незапаметен хаос во Рим

Одговорниот човек од АТП организацијата во соработка со главниот судија одлучи да го дисквалификува Ник Кирјос од второто коло на Мастерсот во Рим, откако контроверзниот австралиски тенисер почна да фрла столчиња во една незапаметена сцена на престижните тениски турнири. Кирјос ги загуби нервите во моментите кога загуби еден гејм во третиот сет на