притисни ентер »

Четврток со црвени детали
Четврток со црвени детали

Четврток со црвени детали

Четврток е ден за црвени детали кои што го подигнуваат секој стајлинг на едно повисоко ниво. Денес сме стилизирани во класичен џинс и маичка на риги во морнарски стил. Дополнуваме со беж мантил, црвен ремен и црвени балетанки со ремчиња. Финишираме со мини црвена чанта и марама и ви посакуваме убав четврток. Фото: Pinterest