притисни ентер »

ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа
ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа

ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа

ТАГА! Почина познатиот актер кој сите го обожаваа Починал Ленс Редик, најпознат по улогите во ТВ сериите The Wire и филмската франшиза на Џон Вик, дознава TMZ. Имаше 60 години. Извор од органите на редот изјави за ТМЗ дека Ленс бил пронајден во неговиот дом денес. Причината за смртта засега не е откриена. Вчера објавил фотографија Ленс неодамна беше

Почина познатиот актер Ленс Редик

Почина познатиот актер Ленс Редик

Починал Ленс Редик, најпознат по улогите во ТВ сериите The Wire и филмската франшиза на Џон Вик, дознава TMZ. Редик почина на 60-годишна возраст. Извор од органите на редот изјави за ТМЗ дека Ленс бил пронајден во неговиот дом денес. Причината за смртта засега не е откриена. Ленс неодамна беше на турнеја на четвртиот дел од франшизата Џон Вик, во

Починал Ленс Редик

Починал Ленс Редик

Починал Ленс Редик, најпознат по улогите во ТВ сериите The Wire и филмската франшиза на Џон Вик, дознава TMZ. Имаше 60 години. Извор од органите на редот изјави за ТМЗ дека Ленс бил пронајден во неговиот дом денес. Причината за смртта засега не е откриена. Вчера објавил фотографија Ленс неодамна беше на турнеја на четвртиот дел од франшизата Џон Вик,

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Извор од органите на редот изјавил за ТМЗ дека Ленс денес бил пронајден во неговиот дом. Причината за смртта засега не е откриена. Ленс неодамна беше на турнеја за четвртиот дел од франшизата Џон Вик, во кој тој го игра Шарон. Имал закажано гостување за следната недела во шоуто на Кели Кларксон. Вчера на Инстаграм објави селфи со своите кучиња. Се

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Извор од органите на редот изјавил за ТМЗ дека Ленс денес бил пронајден во неговиот дом. Причината за смртта засега не е откриена. Ленс неодамна беше на турнеја за четвртиот дел од франшизата Џон Вик, во кој тој го игра Шарон. Имал закажано гостување за следната недела во шоуто на Кели Кларксон. Вчера на Инстаграм објави селфи со своите кучиња. Се

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Извор од органите на редот изјавил за ТМЗ дека Ленс денес бил пронајден во неговиот дом. Причината за смртта засега не е откриена. Ленс неодамна беше на турнеја за четвртиот дел од франшизата Џон Вик, во кој тој го игра Шарон. Имал закажано гостување за следната недела во шоуто на Кели Кларксон. Вчера на Инстаграм објави селфи со своите кучиња. Се

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Ненадејно почина холивудскиот актер Ленс Редик

Извор од органите на редот изјавил за ТМЗ дека Ленс денес бил пронајден во неговиот дом. Причината за смртта засега не е откриена. Ленс неодамна беше на турнеја за четвртиот дел од франшизата Џон Вик, во кој тој го игра Шарон. Имал закажано гостување за следната недела во шоуто на Кели Кларксон. Вчера на Инстаграм објави селфи со своите кучиња. Се

Почина ѕвездата од „Џон Вик“, Ленс Редик

Почина ѕвездата од „Џон Вик“, Ленс Редик

На шеесетгодишна возраст почина глумецот Ленс Ридик. Познат беше по улогите во серијата The Wire и филмската франшиза Jhon Wick, пренесе „ТМЗ“. Ридик бил пронајден во петокот во неговиот дом, а засега причините за неговата смрт не се објавени. Редик глумеше и во сериите „Изгубени“, „Бош“, „Оз“, како и во филмовите „Ангели кои паѓаат“ и „Гоџила против

Почина славниот актер Ленс Редик

Почина славниот актер Ленс Редик

Популарниот актер Ленс Редик е пронајден мртов во неговиот дом во Калифорнија околу 9 часот утринава, јавуваат американските медиуми. Причината за смртта се’ уште не е позната, а властите ги истражуваат околностите. Се претпоставува дека во прашање е природна смрт. Ленс беше на промотивна турнеја и требаше да се појави во едно популарно ток-шоу следната