притисни ентер »

Виц: Шмизла во ресторан

Виц: Шмизла во ресторан

Share Tweet Share Share Email Comments Оди шмизла во ресторан, келнерот ја сместува на маса и ја прашува: Повелете, госпоѓице, што ќе порачате? Таа: Еден детокс од краставичка и јогуртче. Келнерот довикнува до шанкот: Ајде еден таратур за шмизлава. Advertisements Share Tweet Share Share Email