притисни ентер »

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус
Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Ѕвездата на филмовите „The Hunger Games“ Лијам Хемсврот, кој после 10 години се раздели со ејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека и посакува се најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија после 10 годишна врска и после помалку од година дена брак. Лијам

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Ѕвездата на филмовите The Hunger Games, Лијам Хемсврот, кој по 10 години се раздели со пејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека ѝ посакува сè најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија по 10-годишна врска и по помалку од година дена брак. Лијам деновите

Miley Cyrus проговори за раскинувањето со Liam Hemsworth

Miley Cyrus проговори за раскинувањето со Liam Hemsworth

С амо после шест месеци брак… Miley Cyrus прв пат се обрати пред јавноста откако беше објавена веста за разделбата со Liam Hemsworth. Пејачката објави порака за прифаќање на сопствената еволуција и за процесот на зајакнување. Пејачката со фотографијата во природа сподели интимен опис, пишувајќи: View this post on Instagram Don’t fight evolution, because

Хемсворт со кратка порака по разделбата со Мајли Сајрус

Хемсворт со кратка порака по разделбата со Мајли Сајрус

Актерот Лиам Хемсворт реши да сподели на Инстаграм што мисли за разделбата со сопругата Мајли Сајрус, која пред неколку дена откри дека тоа е веќе факт, а за тоа време скандалозната пејачка е снимена како се бакнува со друга жена за време одмор во Италија. Лиам објави фотографија од прекрасен пејзаж, до кој напиша: „На кратко, Мајли и јас неодамна

Емотивна порака од актерот после разделбата со познатата пејачка

Емотивна порака од актерот после разделбата со познатата пејачка

Ѕвездата на филмовите „The Hunger Games“ Лијам Хемсвот, кој после 10 години се раздели со својата поубава половина, пејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека и посакува се најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија после 10 годишна врска и после помалку од

„Ѝ посакувам само здравје и среќа“: Лиам Хемсворт ...

„Ѝ посакувам само здравје и среќа“: Лиам Хемсворт ...

Деновиве, разделбата на Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус е жешка тема. Откако папараците и новинарите со денови ја нарушуваа приватноста на 29-годишниот актер и ширеа лажни изјави во негово име, тој одлучи да објави кратка порака за разделбата со 26-годишната пејачка. На Instagram, Лиам напиша: „Здраво на сите! Само една брза порака за да ви кажам дека

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Деновиве, разделбата на Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус е жешка тема. Откако папараците и новинарите со денови ја нарушуваа приватноста на 29-годишниот актер и ширеа лажни изјави во негово име, тој одлучи да објави кратка порака за разделбата со 26-годишната пејачка. Здраво на сите! Само една брза порака за да ви кажам дека со Мајли неодамна се разделивме

Лиам ја потврди веста за разводот: Што прави Мајли во меѓувреме?

Лиам ја потврди веста за разводот: Што прави Мајли во меѓувреме?

Веќе и птиците на гранките знаат дека Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат. И додека сите наголемо пишуваа за одморот на Мајли во Италија, актерот мудро молчеше. Но, на молчењето му дојде крај и тој објави фотка на Инстаграм, покрај која напиша: „Поздрав на сите, само набрзо да кажам Мајли и јас се разделивме и јас и посакувам здравје и среќа

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Деновиве, разделбата на Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус е жешка тема. Откако папараците и новинарите со денови ја нарушуваа приватноста на 29-годишниот актер и ширеа лажни изјави во негово име, тој одлучи да објави кратка порака за разделбата со 26-годишната пејачка. На Instagram, Лиам напиша: „Здраво на сите! Само една брза порака за да ви кажам дека

„Лиам не сакал брачна терапија“ - Мајли Сајрус се теши во прегратката на новата девојка

„Лиам не сакал брачна терапија“ - Мајли Сајрус се теши во прегратката на новата девојка

Двете ставија крај на браковите, но Мајли за разделбата со Лиам на моменти делумно го обвинува и него. Мајли Сајрус (26) ги изненади фановите откако потврди дека става крај на 7-месечниот брак со Лиам Хемсворт, неколку часа откако беше фотографирана како ја бакнува новата девојка Кејтлин Картер (30). Тие уживаа на идиличното италијанско езеро Комо,