притисни ентер »

Смути со спанаќ, авокадо и какао
Смути со спанаќ, авокадо и какао

Смути со спанаќ, авокадо и какао

Сите состојки ставете ги во блендер и миксајте додека да се соединат и да се формира густа смеса. Ако е многу густо смутито, додадете вода или уште млеко, по потреба, додека да го разредите по ваш вкус. На здравје!