притисни ентер »

Дневен хороскоп за 9 октомври
Дневен хороскоп за 9 октомври

Дневен хороскоп за 9 октомври

Овен Се соочувате со голем број проблеми на работното место. Имате куп обврски, а шефот и колегите намерно ви пречат во нивното решавање. И во полето на љубовта работите не се најсјајни. Заљубени сте, а не знаете како да ги покажете вашите искрени чувства. Внимавајте на здравјето. Можни се проблеми со желудникот. Бик Бидете внимателни кога разговарате

Дневен хороскоп: Среда (09.Октомври,2019 година)

Дневен хороскоп: Среда (09.Октомври,2019 година)

Овен ЉУБОВ: И покрај тоа што сте полни со енергија, ќе го потрошите на многу работи, освен на вашиот љубовен живот или партнерот. РАБОТА: Денот на промената, ќе започнете нешто ново. ЗДРАВЈЕ: Инфекција. Бик ЉУБОВ: Влеговте во фаза каде ќе сакате да го промените статусот. РАБОТА: Можеби ќе треба да направите две работи одеднаш. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Дневен хороскоп за 9 октомври

Дневен хороскоп за 9 октомври

Овен Се соочувате со голем број проблеми на работното место. Имате куп обврски, а шефот и колегите намерно ви пречат во нивното решавање. И во полето на љубовта работите не се најсјајни. Заљубени сте, а не знаете како да ги покажете вашите искрени чувства. Внимавајте на здравјето. Можни се проблеми со желудникот. Бик Бидете внимателни кога разговарате

Дневен хороскоп за 9. октомври 2019 година

Дневен хороскоп за 9. октомври 2019 година

Вага 24.9.-23.10 Љубов Ќе заклучите дека е подобро да бидете отворени кон другата страна и да ги поднесувате кризните состојби кои понекогаш се појавуваат. Кариера Се развиваат деловни можности со партнери. Можеби не ви е според желбите , но треба да покажете кооперативност. Здравје и совет Толерирајте ги недостатоците на другите. Шкорпија 24.10-22

Еве каков ден ве очекува според хороскопот

Еве каков ден ве очекува според хороскопот

Овен ЉУБОВ: И покрај тоа што сте полни со енергија, ќе го потрошите на многу работи, освен на вашиот љубовен живот или партнерот. РАБОТА: Денот на промената, ќе започнете нешто ново. ЗДРАВЈЕ: Инфекција. Бик ЉУБОВ: Влеговте во фаза каде ќе сакате да го промените статусот. РАБОТА: Можеби ќе треба да направите две работи одеднаш. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Дневен хорскоп

Дневен хорскоп

ОВЕН Имате проблеми со реализацијата на вашите проекти на деловно поле. Вие сте сега во фаза која ви носи бројни ограничувања. Можеби ви се допаѓа личност кон која не можете да ги покажете емоциите. Проблеми со желудникот. БИК Бидете внимателни во комуникацијата со соработниците бидејќи некои ваши зборови би можеле да бидат погрешно сфатени. Ве очекува

Интересен ден го очекува Јарецот, ситни проблеми за Бикот – Дневен хороскоп (09.10.2019)

Интересен ден го очекува Јарецот, ситни проблеми за Бикот – Дневен хороскоп (09.10.2019)

ИЗВОР Скопје24 | октомври 9, 2019 Овен Работа Порано стекнатите вештини и генијалност во професионалниот потфат ќе ви донесе голема пофалба за придонес кон благосостојбата на целиот тим. Љубов Ви импонира флертување со лице од околината. Вие сте заводливи и нетрпеливи чекајќи го исходот. Зафатените Овни ќе имаат интересен ден денес.Изведете го вашиот

Дневен хороскоп: За Девицата активен ден, за Бикот успешен ден

Дневен хороскоп: За Девицата активен ден, за Бикот успешен ден

Овен (21.03 – 20.04) Можеби во текот на претпладневните чсови ќе бидете соочени со некои неочекувани проблеми. Брзањето при донесувањето на одлуки нема поволно да се одрази на вашата работа и на организацијата на вашиот живот. За совет од било кој вид во попладневните часови обратете се кај женско лице во знакот на Рак или Вага. Трудете се да најдете

Дневен хороскоп 09.10.2019

Дневен хороскоп 09.10.2019

Овен (21.03 – 20.04) Сакате да напредувате, но ништо не преземате во врска со тоа. Сакате поголема плата но не се нафаќате на поголеми обврски. Променете го начинот на размислување. Во домот и семејството ќе завладее хармонија. Уживајте во овој поволен период кој ви претстои. Бик (21.04 – 21.05) Имате проблеми на работното место кои не знаете како

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: 9.10.2019 година

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: 9.10.2019 година

Овен Работа Порано стекнатите вештини и генијалност во професионалниот потфат ќе ви донесе голема пофалба за придонес кон благосостојбата на целиот тим. Љубов Ви импонира флертување со лице од околината. Вие сте заводливи и нетрпеливи чекајќи го исходот. Зафатените Овни ќе имаат интересен ден денес.Изведете го вашиот партнер надвор, преземете иницијатива,