притисни ентер »

Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче (фото)

Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче (фото)

Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра. Тоа го откри неговата вереница Георгина Родригез , која се пофали со новото милениче на социјалните мрежи, но неговото име го задржа во тајност. Станува збор за редок вид на мачка, без крзно, кое на пазарот чини помеѓу 2000 и 3000 евра

Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче (фото)

Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче (фото)

Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра. Тоа го откри неговата вереница Георгина Родригез , која се пофали со новото милениче на социјалните мрежи, но неговото име го задржа во тајност. Најдобри коефициенти! Играј на BET365 ТУКА! Станува збор за редок вид на мачка, без крзно,

ФОТО: Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче

ФОТО: Семејството се проширува: Роналдо и Георгина имаат скапо милениче

Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра. Тоа го откри неговата вереница Георгина Родригез, која се пофали со новото милениче на социјалните мрежи, но неговото име го задржа во тајност. Станува збор за редок вид на мачка, без крзно, кое на пазарот чини помеѓу 2000 и 3000 евра

Роналдо и Георгина купија грдо милениче за 3.000 евра (ФОТО)

Роналдо и Георгина купија грдо милениче за 3.000 евра (ФОТО)

Еден ден откако Јувентус загуби во Лигата на шампиони од Манчестер јунајтед со 1-2, Кристијано Роналдо реши да си купи домашно милениче, односно – мачка. Тоа во јавност го откри неговата сопруга Георгина Родригез, која се пофали со новото милениче, а англиските и италијанските медиуми пишуваат дека Португалецот за грдото милениче платил 3.000 евра