притисни ентер »

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата
Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Рим- Новак Ѓоковиќ беше на лекарски прегледи во Белград по ударот во глава на турнирот во Рим. Според изворот на „Република“, нема опасност по здравјето на 36-годишниот Србин. Прегледот не покажал никакви последици откако шишето удрило во главата на Ѓоковиќ. Инцидентот се случи на 10 мај кога Ѓоковиќ даваше автограми откако го победи Французинот Корентин

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Новак Ѓоковиќ беше на лекарски прегледи во Белград по ударот во глава на турнирот во Рим. Според изворот на „Република“, нема опасност по здравјето на 36-годишниот Србин. Прегледот не покажал никакви последици откако шишето удрило во главата на Ѓоковиќ. Инцидентот се случи на 10 мај кога Ѓоковиќ даваше автограми откако го победи Французинот Корентин

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Новак Ѓоковиќ беше на лекарски прегледи во Белград по ударот во глава на турнирот во Рим. Според изворот на „Република“, нема опасност по здравјето на 36-годишниот Србин. Прегледот не покажал никакви последици откако шишето удрило во главата на Ѓоковиќ. Инцидентот се случи на 10 мај кога Ѓоковиќ даваше автограми откако го победи Французинот Корентин

Ѓоковиќ завршил на прегледи во клиничкиот центар во Белград

Ѓоковиќ завршил на прегледи во клиничкиот центар во Белград

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ по настапот во Рим се врати во татковината, каде што замина на прегледи во клиничкиот центар во Белград. Ѓоковиќ беше погоден со шише на турнирот во Рим, па решил да провери дали има посериозна повреда, но резултатите покажале дека станува збор за мала контузија. Медиумите пишуваат дека Ѓоковиќ се жалел на вртоглавици,

Ѓоковиќ мораше да биде сигурен, па направи комплетна анализа во Ургентиниот центар

Ѓоковиќ мораше да биде сигурен, па направи комплетна анализа во Ургентиниот центар

Новак Ѓоковиќ по лошо ќе го памти мастерсот во Рим бидејќи загуби во третото коло, но и поради инциндетот по кој беше повреден во главата. Ѓоковиќ случајно беше погоден со шише во главата поради што заврши во болница во Рим. Наредниот ден излезе на теренот и убедливо загуби. Откако се врати во Белград, Ѓоковиќ реши да направи дополнителни целосни тестови

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

Ѓоковиќ без последици откако беше удрен со шише во главата

– Новак Ѓоковиќ беше на лекарски прегледи во Белград по ударот во глава на турнирот во Рим. Според изворот на „Република“, нема опасност по здравјето на 36-годишниот Србин. Прегледот не покажал никакви последици откако шишето удрило во главата на Ѓоковиќ. Инцидентот се случи на 10 мај кога Ѓоковиќ даваше автограми откако го победи Французинот Корентин

Ѓоковиќ тајно примен на прегледи во белградскиот клинички центар

Ѓоковиќ тајно примен на прегледи во белградскиот клинички центар

Најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ, пристигна во Белград откако доживеа непријатна елиминација на АТП Мастерсот во Рим, а воедно беше и случајно погоден во главата со метално шише кое му испадна од рацете на еден пијан навивач. Српскиот ас решил да замине на дополнителни прегледи на главата, по што бил тајно пренесен во белградскиот клинички

ЃОКОВИЌ ТАЈНО ПРИМЕН ВО УРГЕНТНИОТ ЦЕНТАР ВО БЕЛГРАД Ударот од шишето му предизвикува главоболки

ЃОКОВИЌ ТАЈНО ПРИМЕН ВО УРГЕНТНИОТ ЦЕНТАР ВО БЕЛГРАД Ударот од шишето му предизвикува главоболки

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ денеска наутро бил примен во Ургентниот центар во Белград. Најдобриот играч на светот тајно бил донесен во болница каде му бил извршен преглед на главата, пренесува „Информер“. Во информацијата се наведува дека Ѓоковиќ бил добро расположен, дека се фотографирал со вработените, но и дека се жалел на главоболка. Се претпоставува

Ѓоковиќ тајно бил примен во Ургентниот центар во Белград

Ѓоковиќ тајно бил примен во Ургентниот центар во Белград

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ во средата наутро наводно отишол на прегледи во Ургентниот центар во Белград. Најдобриот играч на светот тајно бил донесен во болница каде му бил извршен преглед на главата, пренесува „Информер“. Се наведува дека Новак бил расположен, дека се фотографирал со вработените, но и дека се жалел на главоболка. Да потсетиме,

ЃОКОВИЌ ТАЈНО ПРИМЕН ВО УРГЕНТНИОТ ЦЕНТАР ВО БЕЛГРАД Ударот со шишето му предизвикува главоболки

ЃОКОВИЌ ТАЈНО ПРИМЕН ВО УРГЕНТНИОТ ЦЕНТАР ВО БЕЛГРАД Ударот со шишето му предизвикува главоболки

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ воденеска наутро бил на примен во Ургентниот центар во Белград. Најдобриот играч на светот тајно бил донесен во болница каде му бил извршен преглед на главата, пренесува „Информер“. Во информацијата се наведува дека Ѓоковиќ бил добро расположен, дека се фотографирал со вработените, но и дека се жалел на главоболка. Се