притисни ентер »

Пронајдено починато 18-годишно лице на „Индира Ганди“
Пронајдено починато 18-годишно лице на „Индира Ганди“

Пронајдено починато 18-годишно лице на „Индира Ганди“

На 27.05.2021 околу 07.30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“ бил пронајден починат Т.С.(18) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција. МВР починато лице

Пронајдено починато 18-годишно лице на „Индира Ганди“

Пронајдено починато 18-годишно лице на „Индира Ганди“

На 27.05.2021 околу 07.30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“ бил пронајден починат Т.С.(18) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: Тинејџер пронајден починат, познат неговиот идентитет

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: Тинејџер пронајден починат, познат неговиот идентитет

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: Тинејџер пронајден починат, познат неговиот идентитет На 27.05.2021 околу 07:30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“ бил пронајден починат Т.С.(18) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот

18 годишник пронајден мpтoв на улица во Скопје, познат неговиот идeнтитет

18 годишник пронајден мpтoв на улица во Скопје, познат неговиот идeнтитет

пронајден мртов 18 годипник во скопската населба Шуто Оризари. Како шти информираат ов МВР: На 27.05.2021 околу 07.30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека на ул.„Индира Ганди” бил пронајден починат Т.С.(18) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото