притисни ентер »

Скот Рединг: Не сме таму каде што сакаме но ....
Скот Рединг: Не сме таму каде што сакаме но ....

Скот Рединг: Не сме таму каде што сакаме но ....

Скот Рединг продолжува да се прилагодува на Aruba.it Ducati Panigale V4 R во пресрет на новата сезона од WorldSBK шампионатот. Скот Рединг продолжува да се прилагодува на Aruba.it Ducati Panigale V4 R во пресрет на новата сезона од WorldSBK шампионатот. Скот Рединг вели дека има напредок и дека пополека го разбира електронскиот пакет на неговиот Aruba