притисни ентер »

Новата дива на Холивуд тврди дека и натаму е обична 28-годишна девојка
Новата дива на Холивуд тврди дека и натаму е обична 28-годишна девојка

Новата дива на Холивуд тврди дека и натаму е обична 28-годишна девојка

Марго Роби, и покрај огромната слава која ја стекнала последните неколку години во Холивуд, и натаму себеси се смета за обична 28-годишна девојка. Откако улогата покрај Леонардо Ди Каприо во филмот "Волкот од Волстрит" ја прославила, Марго Роби реди улога по улога, а сега е најавено дека ќе ја глуми Барби во првиот филм за оваа легендарна кукла. Иако

Марго Роби: Се уште се чувствувам како 28 години

Марго Роби: Се уште се чувствувам како 28 години

Марго Роби се прослави со Леонардо ДиКаприо во филмот „Волкот од Волстрит“... Партнерката на Леонардо ДиКаприо во филмот, оттогаш се прослави и почна да ги ниже своите улоги. Сега има најава и дека ќе ја толкува Барбика во првиот филм за оваа легендарна кукла. Таа и покрај се, сака нормален живот. „Не грижете се, немам чувство дека некој ми ги одзема

Прекрасната Margot Robbie наскоро ќе ја видиме во улогата на Barbie!

Прекрасната Margot Robbie наскоро ќе ја видиме во улогата на Barbie!

Уште една возбудлива улога за шармантната актерка Едно од најголемите актерски откритија Margot Robbie, во изминатите неколку години,  за кратко време ни докажа дека е прилагодлива на секакви улоги – Harley Quinn во Suicide Squad, американската легенда за уметничко лизгање Tonyа Harding  во I, и улогата на кралицата Elizabete I . во Mary, Queen of

Марго Роби ќе биде Барби

Марго Роби ќе биде Барби

Австралиската актерка Марго Роби (28), ќе ја „оживее“ иконската кукла Барби во кино салите. Оваа улога претходно им била понудена и на Ејми Шумер и Ен Хатавеј, меѓутоа ја одбија. – Чест ми е да ја преземам оваа улога за која верувам дека ќе има неверојатно позитивно влијание врз децата, изјавила австралиската актерка. Таа додава дека не би можела да

Оваа убавица ќе ја игра куклата Барби во новиот филм!

Оваа убавица ќе ја игра куклата Барби во новиот филм!

Произведувачот на куклата Барби, компанијата Мател и филмското студио Ворнер Брос, во вторникот ја известија пошироката јавност за соработката во снимањето на филмот во кој главна улога има австралиската актерка, но и копродуцентка на филмот Марго Роби. Во соопштението не се наведуваат називот, датумот на почетокот на снимањето на филмот за куклата

Оваа актерка ја доби главната улога во филмот за куклата Барби!

Оваа актерка ја доби главната улога во филмот за куклата Барби!

Произведувачот на куклата Барби, компанијата Мател и филмското студио Ворнер Брос, во вторникот ја известија пошироката јавност за соработката во снимањето на филмот во кој главна улога има австралиската актерка, но и копродуцентка на филмот Марго Роби. View this post on Instagram @elleusa cover coming soon! 🌴☀️🏄‍♀️🌊Thank you @ninagarcia xx A post

Позната е актерката која ќе ја оживее Барби во првиот филм за оваа кукла

Позната е актерката која ќе ја оживее Барби во првиот филм за оваа кукла

Дваесет и осум годишната актерка Марго Роби ќе ја толкува улогата на куклата Барби во првиот игран филм за оваа најпозната кукла. Во едно интервју таа открила дека и е чест да ја игра оваа улога и дека верува во истата. „Марго е идеале избор за продуцент и актерка која ќе го оживее ликот на Барби, на начин кој е релевантен за денешната пубика“, вели