притисни ентер »

Ешли Греам даде неколку одлични совети за потемен тен
Ешли Греам даде неколку одлични совети за потемен тен

Ешли Греам даде неколку одлични совети за потемен тен

Моделот, автор и активист за позитивност на телото, е главно одговорна за инклузивноста во индустријата за убавина. Таа направи незаборавен изглед на насловната страница на „Sports Illustrated Swim“, само еден од многуте редефинирани моменти за убавина во нејзината кариера. Приземната 33-годишна даде неколку совети за сончање, но и неколку дневни велнес