притисни ентер »

Ги чисти цревата, ја намалува тежината, ја регулира киселината: Ако го јадете ова три дена, нема да верувате што ќе се случи со вашето тело
Ги чисти цревата, ја намалува тежината, ја регулира киселината: Ако го јадете ова три дена, нема да верувате што ќе се случи со вашето тело

Ги чисти цревата, ја намалува тежината, ја регулира киселината: Ако го јадете ова три дена, нема да верувате што ќе се случи со вашето тело

Овој оброк ги чисти маснотиите во цревата и со тоа ја намалува тежината, а истовремено ја регулира киселината во желудникот. Намирниците кои се потребни , достапни се на сите. Состојки: - Зелка - Цвекло - Моркови - Сок од лимон - Маслиново масло Подготовка: Изрендајте ги зелката, цвеклото и морковите во сооднос 3: 1: 1. Додадете билки по ваш вкус