притисни ентер »

Британскиот милијардер ја омажи неговата ќерка на Свети Стефан, веселбата траела три дена
Британскиот милијардер ја омажи неговата ќерка на Свети Стефан, веселбата траела три дена

Британскиот милијардер ја омажи неговата ќерка на Свети Стефан, веселбата траела три дена

Луксузна веселба на Свети Стефан. Ќерката на милијардерот Џон Каудвел (66) минатиот викенд се омажи на црногорскиот остров Свети Стефан. Основачот на британската компанија „Phones 4u“, ја однел својата ќерка Либи (31) до олтарот каде се омажила за својот избраник Сајмон Морган. Судејќи по фотографиите на неговиот Инстаграм профил пред да стигнат во

Се соблече сопругата на фудбалерот на Валенсија

Се соблече сопругата на фудбалерот на Валенсија

,,Морам да ја простудирам фотографијата.” , се пошегува нејзиниот сопруг Езедкиел гарај , Аргентинец кој моментално игра за Валенсија. View this post on Instagram 🐚LA CROQUEGORRO🐚 #mamamolona #vacaciones #paraiso #👑 A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro) on Jun 10, 2019 at 5:19am PDT Според локалните медиуми , двојката е на одмор во Грција

Британски милијардер направи раскошна свадба за ќерка си на Свети Стефан

Британски милијардер направи раскошна свадба за ќерка си на Свети Стефан

Милијардерот на 66 годишна возраст не штедеше во прославата на свадбата на својата 31- годишна ќерка , која се омажи за Симон Морган . Меѓу славните гости беа и Данкан Банатајн и војвотката од Јорк , Сара Фергусон. Гордиот татко , како и гостите на Инстаграм објавија фотографии на кои се воодушевени од Јадранот. View this post on Instagram My beautiful

Британскиот милијардер ја омажи неговата ќерка на Свети Стефан, веселбата траела три дена

Британскиот милијардер ја омажи неговата ќерка на Свети Стефан, веселбата траела три дена

Луксузна веселба на Свети Стефан. Ќерката на милијардерот Џон Каудвел (66) минатиот викенд се омажи на црногорскиот остров Свети Стефан. Основачот на британската компанија „Phones 4u“, ја однел својата ќерка Либи (31) до олтарот каде се омажила за својот избраник Сајмон Морган. Судејќи по фотографиите на неговиот Инстаграм профил пред да стигнат во