притисни ентер »

Сама се изборила во животот: Девојката на Роналдо работела како чистачка и не била најубава
Сама се изборила во животот: Девојката на Роналдо работела како чистачка и не била најубава

Сама се изборила во животот: Девојката на Роналдо работела како чистачка и не била најубава

Работела како чистачка, не била најубава, а денес заработува до 100.000 евра, Георгина не е успешна поради Роналдо, сама се изборила во животот. Георгина е една од најмоќните жени во светот на фудбалот денес, и не е изненадувачки што сите камери на фестивалот во Венеција беа вперени во неа секогаш кога и да се најдеше на црвениот тепих. Таа не глумеше

Георгина Родригез: „Не бев многу убаво дете“

Георгина Родригез: „Не бев многу убаво дете“

Георгина Родригез е една од најмоќните жени во светот на фудбалот денес и не е изненадувачки што сите камери на фестивалот во Венеција беа вперени во неа секогаш кога ќе се најдеше на црвениот килим. Таа не глумеше во ниту еден филм прикажан на ова култно шоу, но нејзиното присуство беше чест за организаторите, пренесуваат странските медиуми. Таа се

Георгина Родригез претера со Фотошоп, „тргна по стапките на сопругот“

Георгина Родригез претера со Фотошоп, „тргна по стапките на сопругот“

Георгина Родригез, прочуена како по фактот што му е сопруга на Кристијано Роналдо, така и по способноста да привлече внимание со само една фотографија, одново не разочара, објавувајќи уште една слика од нејзината заносна фигура во костим за капење. View this post on Instagram A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Sep 14, 2020 at 10:27am

Сепак не е совршена: Што е со стапалата на Георгина Родригез?

Сепак не е совршена: Што е со стапалата на Георгина Родригез?

Хејтерите задоволно ги тријат рацете поради фотографијата која избраничката на славниот Кристијано Роналдо , Георгина Родригез ја објави на својот инстаграм-профил, најавувајќи го новиот проект. Имено, свршеницата на фудбалерот важи за една од најзгодните жени на јавната сцена, но душогрижниците ѝ најдоа мана – нејзините огромни стапала што се гледаат

Георгина Родригез: „Не бев многу убаво дете“

Георгина Родригез: „Не бев многу убаво дете“

Георгина Родригез е една од најмоќните жени во светот на фудбалот денес и не е изненадувачки што сите камери на фестивалот во Венеција беа вперени во неа секогаш кога ќе се најдеше на црвениот килим. Таа не глумеше во ниту еден филм прикажан на ова култно шоу, но нејзиното присуство беше чест за организаторите, пренесуваат странските медиуми. Таа се

Сама се изборила во животот: Девојката на Роналдо работела како чистачка и не била најубава

Сама се изборила во животот: Девојката на Роналдо работела како чистачка и не била најубава

Работела како чистачка, не била најубава, а денес заработува до 100.000 евра, Георгина не е успешна поради Роналдо, сама се изборила во животот. Георгина е една од најмоќните жени во светот на фудбалот денес, и не е изненадувачки што сите камери на фестивалот во Венеција беа вперени во неа секогаш кога и да се најдеше на црвениот тепих. Таа не глумеше

Георгина на Кристијано објави жешка фотографија, но сите гледаат во нејзиното нереално стaпало!

Георгина на Кристијано објави жешка фотографија, но сите гледаат во нејзиното нереално стaпало!

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26) се пофали со секси фотографија од снимање, а највеќе коментирано беше нејзиното огромно стапало. Георгина позирала во минијатурно бикини седната на столица, додека шминкерот и ги нанесува последните детали на нејзиното лице. Убавицата на Роналдо блескала, но највеќе внимание предизвика некој

Георгина ги покажа градите кои блескаат – но сите го коментираат нејзиното стапало

Георгина ги покажа градите кои блескаат – но сите го коментираат нејзиното стапало

Георгина Родригез и Кристијано Роналдо се во центарот на вниманието на јавноста секој ден и буквално се следи секој нивен чекор, како во реалниот живот, така и на социјалните мрежи. Благодарение на Роналдо, Георгина стана и планетарно популарна, а нејзините фотографии што ги објавува на Инстаграм и на кои ги претставува најдобрите делови од себе (и

Беше чистачка, а сега зема 100.000 долари за интервју

Беше чистачка, а сега зема 100.000 долари за интервју

Џорџина Родригез е една од најпопуларните жени на фудбалери. Таа има армија фанови на социјалните мрежи, многу поголема од некои популарни актери или пејачи, а самата заработува вистинско богатство преку рекламни кампањи. Џорџина е една од најмоќните жени во светот на фудбалот денес, и не е изненадувачки што сите камери на фестивалот во Венеција беа

Георгина во најжешка поза досега, сите гледаат во стапалото

Георгина во најжешка поза досега, сите гледаат во стапалото

Многумина веднаш се посомневаа дека големото лево стапало е резултат на издолжување на нозете на Фотошоп. „И тоа џиновско стапало? Премногу Фотошоп?“ Е само еден од коментарите. View this post on Instagram Work day 👙 @prettylittlething A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Sep 14, 2020 at 10:27am PDT Дека нејзината цел е да има што