притисни ентер »

Бизарно и безобразно однесување на хрватскиот селектор Хорват пред новинарката

Бизарно и безобразно однесување на хрватскиот селектор Хорват пред новинарката

ВИДЕО: Бизарно и безобразно однесување на хрватскиот селектор Хорват пред новинарката Ф.К. Пред 26 секунди фото: EPA-EFE/Mikael Fritzon Дефинитивно хрватскиот репрезентативен ракомет е во криза, нивната селекција не обезбеди настап на Олимписките игри во Токио, потоа го освои 15 место на минатото Светско првенство, осмо на последното Европско првенство,

Бизарно однесување на хрватскиот селектор за време на интервју по мечот

Бизарно однесување на хрватскиот селектор за време на интервју по мечот

Селекторот на ракометната репрезентација на Хрватска, Хрвоје Хорват го навлече гневот на хрватската јавност со неговото однесување за време на интервјуто по мечот против Бахреин кој Хрватите го добија со 43-32. Селекторот на ракометната репрезентација на Хрватска, Хрвоје Хорват го навлече гневот на хрватската јавност со неговото однесување за време

Хрватите револтирани од бизарното однесување на селекторот

Хрватите револтирани од бизарното однесување на селекторот

Селекторот на ракометната репрезентација на Хрватска, Хрвоје Хорват, со бизарното однесување по мечот со Бахреин, го навлече гневот на јавноста. На новинарско прашање дали останува на селекторската позиција, Хорват почна чудно да се однесува. Само ја отвораше устата, но не кажа ништо и во исто време испраќаше срца во камерата. „Никогаш не сум го доживеал

Хрватите револтирани од бизарното однесување на селекторот

Хрватите револтирани од бизарното однесување на селекторот

Селекторот на ракометната репрезентација на Хрватска, Хрвоје Хорват, со бизарното однесување по мечот со Бахреин, го навлече гневот на јавноста. На новинарско прашање дали останува на селекторската позиција, Хорват почна чудно да се однесува. Само ја отвораше устата, но не кажа ништо и во исто време испраќаше срца во камерата. Добивај вести на вибер

Селекторот на Хрватска изрежира циркуз пред камера

Селекторот на Хрватска изрежира циркуз пред камера

Хрватска го совлада Бахреин со 43:32, но заврши трета во група и не избори пласман во четвртфинале. Селекторот Хрвоје Хорват го изведе најчудното интервју на Светските ракометни првенства. Покажуваше срце и глумеше дека е нем. Хрватите бараат оставка.

Срамно: Хрватскиот селектор место да збори со гестикулации одговараше на новинарката!

Срамно: Хрватскиот селектор место да збори со гестикулации одговараше на новинарката!

TOP free transfers on a BOSMAN rule 2023 ↓↓↓ Во Хрватска се започна нов процес и тоа против селекторот Хрвоје Хорват, јавноста и дел од ракометните легенди во оваа земја бараат заминување од Хорват поради неговото срамно однесување против Бахреин. Хрватска го победи Бахреин, но не доволно убедливо за да игра четвртфинале и Светското првенство ќе го

Хрватскиот селектор го одработи најбизарното интервју во историјата, легендите распалија: Мора да си оди!

Хрватскиот селектор го одработи најбизарното интервју во историјата, легендите распалија: Мора да си оди!

Хрватска оствари победа над Бахреин од 43:32 и со триумф стави крај на своето патување на Светското првенство, но цела јавност во оваа земја зборува за неверојатното и бизарно интервју кое го одработи селекторот по крајот на мечот. Хрвоје Хорват доби доста критиките за поставеноста на тимот и одлуките кои ги носеше пред мундијалот и за време на истиот,

Хрватскиот селектор гестикулираше и даваше чудни изјави, Метличиќ побара итна оставка

Хрватскиот селектор гестикулираше и даваше чудни изјави, Метличиќ побара итна оставка

Хрватскиот селектор гестикулираше и даваше чудни изјави, Метличиќ побара итна оставка (ВИДЕО) Ракометна Хрватска започна нов процес, и пак против селекторот Хрвоје Хорват. Младиот предводник на „каубоите“ им даде повод на критичарите и со своето однесување, кое во најмала рака е чудно. Имено, по победата против Бахреин и потврдата дека Хрватска нема

Хрватите револтирани од бизарното однесување на селекторот

Хрватите револтирани од бизарното однесување на селекторот

Селекторот на ракометната репрезентација на Хрватска, Хрвоје Хорват, со бизарното однесување по мечот со Бахреин, го навлече гневот на јавноста. На новинарско прашање дали останува на селекторската позиција, Хорват почна чудно да се однесува. Само ја отвораше устата, но не кажа ништо и во исто време испраќаше срца во камерата. „Никогаш не сум го доживеал