притисни ентер »

Енрике Иглесијас објави фотографија од штотуку родено бебе и ги освoи срцата на милиони луѓе
Енрике Иглесијас објави фотографија од штотуку родено бебе и ги освoи срцата на милиони луѓе

Енрике Иглесијас објави фотографија од штотуку родено бебе и ги освoи срцата на милиони луѓе

Светски познатиот пејач Енрике Иглесијас и неговата сопруга, некогашната тенисерка, Ана Курњикова, по третпат станаа родители, а суперѕвездата објави фотографија од нивното штотуку родено бебе. Дека семејството добила принова пред неколку дена откри братот на Енрикe, Хулио Иглесијас помладиот. -Веќе станав чичко, истакна тој во гостување на една радио

Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката

Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката

Енрике Иглесијас и тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка, а сега познатиот пејач објави прва фотографија со неа на Инстаграм. Пејачот покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето. „Мојот зрак сонце“, напишал тој, а честитките веднаш почнале да стигаат од сите страни. View this post on Instagram My Sunshine 01.30.2020 A post

Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Николас и Луси добија мала сестричка! Енрике Иглесиас и Ана Курникова го добија и своето трето дете на 30 јануари, а фотографии од малата наследничка сподели Енрике на својот Инстаграм профил. На фотографијата тој ја држи ќеркичката во прегратки, а насмеаната Ана сподели две фотографии, една на која новороденчето лежи на неа, додека Енрике ја бакнува

Енрике Иглесијас и Ана Курникова го покажаа своето трето дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова го покажаа своето трето дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ја покажaa својата новородена ќерка. Поранешната тенисерка го роди своето трето дете пред две недели. Откако со денови, пејачот и неговата сопруга го криеа новороденчето, на инстаграм објавија фотографија од нивната ќерка направени во породилното одделение. „Моето сонце“ е напишано под сликата на Курникова, гушкајќи

Екрике и Ана го добија третото дете: Погледнете како го држат штотуку родено

Екрике и Ана го добија третото дете: Погледнете како го држат штотуку родено

Николас и Луси добија мала сестричка! Енрике Иглесиас и Анна Курникова го добија и своето трето дете на 30 јануари, а фотографии од малата наследничка сподели Енрике на својот Инстаграм профил. Целиот текст и отанатите фотографии можете да го прочитате на Хаштаг

Енрике и Ана ги споделија првите фотографии од нивното бебе: „Преслатко“

Енрике и Ана ги споделија првите фотографии од нивното бебе: „Преслатко“

Енрике Иглесиас и поранешната тенисерка Ана Курникова станаа родители на преслатко девојче. Иако веќе со денови се шпекулираше дека пејачот го добил третото дете, дури сега стигна официјалната потврда. Николас и Луси добија мала сестричка! View this post on Instagram My Sunshine 01.30.2020 A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on Feb

Сопругата на Енрике Иглесисас, Ана Курникова го роди нивното трето заедничко дете

Сопругата на Енрике Иглесисас, Ана Курникова го роди нивното трето заедничко дете

Тие оставија 2 недели приватност за семејството да ужива во среќните моменти, а сега парот ја потврди веста. View this post on Instagram A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on Feb 13, 2020 at 10:42am PST Тие претходно ги имаат близнаците Луси и Николас кои сега добија сестричка, а среќните родители објавија фотки од малечката

Први фотографии од новородената ќерка на Ана Курникова и Енрике Иглесијас

Први фотографии од новородената ќерка на Ана Курникова и Енрике Иглесијас

Иако криеја од јавноста дека по трет пат станаа родители, пејачот Енрике Иглесијас и неговата сопруга, поранешната тенисерка Ана Курникова, ги објавија првите фотографии од нивното трето дете. Информацијата дека Енрике и Ана станаа родители на уште едно дете ја откри братот на пејачот, Хулио Иглесијас Џуниор кој во радио интервју одговори на прашање

Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Николас и Луси добија мала сестричка! Енрике Иглесиас и Ана Курникова го добија и своето трето дете на 30 јануари, а фотографии од малата наследничка сподели Енрике на својот Инстаграм профил.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка