притисни ентер »

👉 Викенд Хороскоп 18-19 Мај
👉 Викенд Хороскоп 18-19 Мај

👉 Викенд Хороскоп 18-19 Мај

ОВЕН Пред вас е можност да напредувате на работа и да ги остварите целите кои ги имате од порано. Може да се надевате на среќни околности. Ако сте слободни, можеби ќе започнете флерт со личност родена во знакот на Водолија. Здравјето е добро. БИК Пред вас е напорен викенд во кој ќе имате големи оптеретувања и грижи поврзани со работното место. Помали

Еден знак денеска го очекува крај на љубовната врска

Еден знак денеска го очекува крај на љубовната врска

ОВЕН Работа: Можно е да бидете малку напнати денеска, па од таа причина треба да водите сметка за некои непромислени реакции. Љубов: Не ви е лесно да донесете исправни одлуки на полето љубов. Здравје: Водете сметка околу очите. БИК Работа: Можно е некои околности на ова поле да се против вас, и не знаете како да се поставите. Љубов: Можно е да ви се

Среќен викенд хороскоп (18-19 мај 2019 година)

Среќен викенд хороскоп (18-19 мај 2019 година)

Вагата е среќна, Рибите се незадоволни, Бикот има грижи, Лавот е заљубен, Девицата презема иницијатива. ОВЕН Пред вас е можност да напредувате на работа и да ги остварите целите кои ги имате од порано. Може да се надевате на среќни околности. Ако сте слободни, можеби ќе започнете флерт со личност родена во знакот на Водолија. Здравјето е добро. БИК

Викенд хороскоп: Бикот ќе ужива, Јарецот ќе патува

Викенд хороскоп: Бикот ќе ужива, Јарецот ќе патува

Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во љубовта ќе имате љубовни сомнежи. Бик (21.04 – 21.05) Викендот нема да ви биде поволен за работа, па затоа фрлете се на уживањето. Можете да огранизирате генералка во домот, тоа добро ќе ви дојде. Во љубовта слободните

Вагата е среќна, Рибите се незадоволни – викенд хороскоп (18-19 мај)

Вагата е среќна, Рибите се незадоволни – викенд хороскоп (18-19 мај)

ИЗВОР Скопје24 | мај 17, 2019 ОВЕН Пред вас е можност да напредувате на работа и да ги остварите целите кои ги имате од порано. Може да се надевате на среќни околности. Ако сте слободни, можеби ќе започнете флерт со личност родена во знакот на Водолија. Здравјето е добро. БИК Пред вас е напорен викенд во кој ќе имате големи оптеретувања и грижи поврзани

Дневен хороскоп: Овој знак денеска го очекува крај на љубовната врска

Дневен хороскоп: Овој знак денеска го очекува крај на љубовната врска

ОВЕН Работа: Можно е да бидете малку напнати денеска, па од таа причина треба да водите сметка за некои непромислени реакции. Љубов: Не ви е лесно да донесете исправни одлуки на полето љубов. Здравје: Водете сметка околу очите. БИК Работа: Можно е некои околности на ова поле да се против вас, и не знаете како да се поставите. Љубов: Можно е да ви се

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Вагата е среќна, Рибите се незадоволни (18-19 мај)

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Вагата е среќна, Рибите се незадоволни (18-19 мај)

ОВЕН Пред вас е можност да напредувате на работа и да ги остварите целите кои ги имате од порано. Може да се надевате на среќни околности. Ако сте слободни, можеби ќе започнете флерт со личност родена во знакот на Водолија. Здравјето е добро. БИК Пред вас е напорен викенд во кој ќе имате големи оптеретувања и грижи поврзани со работното место. Помали

Вагата е среќна, Рибите се незадоволни – викенд хороскоп (18-19 мај)

Вагата е среќна, Рибите се незадоволни – викенд хороскоп (18-19 мај)

ОВЕН Пред вас е можност да напредувате на работа и да ги остварите целите кои ги имате од порано. Може да се надевате на среќни околности. Ако сте слободни, можеби ќе започнете флерт со личност родена во знакот на Водолија. Здравјето е добро. БИК Пред вас е напорен викенд во кој ќе имате големи оптеретувања и грижи поврзани со работното место. Помали

Близнаците ќе уживаат, Ракот ќе се весели

Близнаците ќе уживаат, Ракот ќе се весели

Овен (21.03 – 20.04) Сериозноста и професионализмот треба да бидат ваши главни одлики денес. Внимавајте на секој збор што ќе го кажете, затоа што голема е веројатноста некоја ваша забелешка да повреди некого, иако тоа нема да ви биде намерата. Бидете цврсти кога станува збор за тоа што сакате во врската. Бик (21.04 – 21.05) Ако се чувствувате сентиментално

Близнаците ќе уживаат, Ракот ќе се весели

Близнаците ќе уживаат, Ракот ќе се весели

Овен (21.03 – 20.04) Сериозноста и професионализмот треба да бидат ваши главни одлики денес. Внимавајте на секој збор што ќе го кажете, затоа што голема е веројатноста некоја ваша забелешка да повреди некого, иако тоа нема да ви биде намерата. Бидете цврсти кога станува збор за тоа што сакате во врската. Бик (21.04 – 21.05) Ако се чувствувате сентиментално