притисни ентер »

Том Харди стана татко по втор пат: Името кое му го дал на синот ќе ги воодушеви сите љубители на филмските класици
Том Харди стана татко по втор пат: Името кое му го дал на синот ќе ги воодушеви сите љубители на филмските класици

Том Харди стана татко по втор пат: Името кое му го дал на синот ќе ги воодушеви сите љубители на филмските класици

Еден од најголемите светски заводници, актерот Том Харди, по втор пат станал татко, пишува “The Sun”. Харди и сопругата Шарлот Рајли добиле син на кој му го дале името Форест, пренесуваат британските медиуми. Извори блиски до парот тврдат дека тие го избрале името Форест бидејќи Шарлот го обожува филмскиот класик “Forrest Gump” со Том Хенкс во главната

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс

Глумецот Том Харди и неговата сопруга Шарлот Рилеј станаа радители на момче, а бебето го крстија Форест, по главниот лик од филмот „Форест Гамп“. Според британските медиуми, родителите го избрале ова име оти сопругата на Харди отсекогаш го сакала филмот со Том Хенкс во главната улога. „Пресреќни сме поради бебето, а неколку наши пријатели тврдат дека

Том Харди доби син

Том Харди доби син

Глумецот Том Харди и неговата сопруга Шарлот Рилеј станаа радители на момче, а бебето го крстија Форест, по главниот лик од филмот „Форест Гамп“. Според британските медиуми, родителите го избрале ова име оти сопругата на Харди отсекогаш го сакала филмот со Том Хенкс во главната улога. „Пресреќни сме поради бебето, а неколку наши пријатели тврдат дека

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс

Глумецот Том Харди и неговата сопруга Шарлот Рилеј станаа радители на момче, а бебето го крстија Форест, по главниот лик од филмот „Форест Гамп“. Според британските медиуми, родителите го избрале ова име оти сопругата на Харди отсекогаш го сакала филмот со Том Хенкс во главната улога. „Пресреќни сме поради бебето, а неколку наши пријатели тврдат дека

Том Харди стана татко по трет пат

Том Харди стана татко по трет пат

Холивудскиот актер Том Харди, периодов актуелен по главната улога во блокбастерот „Веном", за време на празниците стана татко по трет пат. Заедно со неговата сопруга, познатата актерка Шарлот Рајли го добија нивното второ дете, синот Форест – кој името го добива по еден од омлените херои на Том, Форест Гамп од истоимениот филм – ликот што го глуми

Том Харди доби син и му даде име во чест на Форест Гамп

Том Харди доби син и му даде име во чест на Форест Гамп

Британскиот актер Том Харди го доби второто дете со сопругата Шарлот Рајли. Имајќи предвид дека двојката го крие приватниот живот од очите на јавноста, се дознава само дека бебето се родило кон крајот на минатиот месец и дека се вика Форест, според еден од омилените филмови на 41-годишниот Харди, „Форест Гамп“. „Тие се пресреќни со новиот член на семејството

Том Харди доби син и му даде име по филмски лик

Том Харди доби син и му даде име по филмски лик

Среќните родители на новороденииот син му го дадоа името Форест , според ликот од филмот ,,Форест Гамп” . Британските таблоиди јавуваат дека сопругата на Харди од секогаш го сакала овој филм со Тон Хенкс во насловната улога . ,,Пресреќни сме поради бебето , а пријателите веќе тврдат дека бебето е ист Том.За време на празниците се повлекоа од јавноста