притисни ентер »

Погледнете ги сликите од медениот месец на Ник Џонас и Пријанка Чопра
Погледнете ги сликите од медениот месец на Ник Џонас и Пријанка Чопра

Погледнете ги сликите од медениот месец на Ник Џонас и Пријанка Чопра

Ник Џонас и Пријанка Чопра уживаат во одморот на плажа,еден месец откако се венчаа. Парот се венча во Индија минатиот месец. Актерката откри за индискиот NDTV во декември дека ке го одложат медениот месец поради работните обврси.