притисни ентер »

Дневен хороскоп 27.03.2020
Дневен хороскоп 27.03.2020

Дневен хороскоп 27.03.2020

Овен (21.03 – 20.04) Шефовите од вас очекуваат нешто што вие не сте подготвени да го дадете. Не трпете неправда иако тоа може да ве чини нешто. Имате голема можност за избор кога станува збор за љубовта, но вие сте прилично пасивни по тоа прашање. Бик (21.04 – 21.05) Барате начин да успеете во работата со странство, но сега не е време. Ќе бидете во

Најлошите емоционални навики на хороскопските знаци: Овенот е импулсивен до срж, а Терезијата неодлучна!

Најлошите емоционални навики на хороскопските знаци: Овенот е импулсивен до срж, а Терезијата неодлучна!

Емоциите се составен дел од секој однос, особено во љубовната врска. Додека некои луѓе знаат да ги искажуваат своите емоции на вистински начин, на други им недостига способноста за емоционално изразување. Хороскопските знаци играат пресудна улога во одредувањето на нивото на токсично емоционално однесување кое можеби го покажувате во врската… Овен

Денешен Хороскоп (27.03) петок

Денешен Хороскоп (27.03) петок

ОВЕН Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби сте решиле да дефинирате некои работи во односот со саканата личност. Водете сметка за очите. БИК Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта

Среќен дневен хороскоп за 27. март 2020 година

Среќен дневен хороскоп за 27. март 2020 година

Бикот го очекуваат промени на работното место, Вагата ќе се соочи со промени на љубовно поле, Јарецот не е задоволен со брачната ситуација. ОВЕН Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби сте решиле да дефинирате некои работи во односот со саканата личност. Водете сметка

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

ОВЕН Може да очекувате позитивни пресврти на деловно поле. Пред вас е добар ден во кој ќе дојдете до успех. Многу сте отворени во комуникацијата со личност која ви се допаѓа бидејќи сметате дека таа ја заслужува вистината. Болки во пределот на грбот. БИК Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена ќе бидете успешни и задоволни

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

ОВЕН Може да очекувате позитивни пресврти на деловно поле. Пред вас е добар ден во кој ќе дојдете до успех. Многу сте отворени во комуникацијата со личност која ви се допаѓа бидејќи сметате дека таа ја заслужува вистината. Болки во пределот на грбот. БИК Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена, ќе бидете успешни и задоволни

Дневен хороскоп: Четврток (26.Март,2020 година)

Дневен хороскоп: Четврток (26.Март,2020 година)

ОВЕН Работа: Немате доволно доверба во личноста со која блиску соработувате. Пред вас се можности за промена на работата. Љубов: Посветени сте на новиот партнер и нема назнаки дека со него ќе имате некои проблеми. Здравје: Проблеми со циркулацијата. БИК Работа: Ви доаѓа значајно подобрување на финансиите. Ве очекува период во кој ќе имате некои нови

Најлошите емотивни навики на хороскопските знаци: Овните се импулсивни, а Вагата е неодлучна!

Најлошите емотивни навики на хороскопските знаци: Овните се импулсивни, а Вагата е неодлучна!

Најлошите емотивни навики на хороскопските знаци: Овните се импулсивни, а Вагата е неодлучна! Емоциите се составен дел од секоја врска, особено од љубовната. Но, додека некои луѓе умеат да ги изразат своите емоции на вистински начин, на други сè уште им недостасува ваквиот вид изразување. Постојат луѓе кои ги забораваат своите граници во врската и

Совршен ден за Вагата, финансиски успех за Шкорпијата: Дневен хороскоп (26.03.2020)

Совршен ден за Вагата, финансиски успех за Шкорпијата: Дневен хороскоп (26.03.2020)

Овен (21.03 – 20.04) Иако ви се чини дека понудата за работа е лоша за вас, ви се советува да ја прифатите. Избегнувајте расправии со партнерот, особено кога станува збор за трошоците. Слободните лица можеби ќе најдат некоја нова љубов. Бик (21.04 – 21.05) Иако наизглед сте полни со сила, вашата кондиција е на доста ниско ниво, така што дополнителна

Најлошите емотивни навики на хороскопските знаци: Овните се импулсивни, а Вагата е неодлучна!

Најлошите емотивни навики на хороскопските знаци: Овните се импулсивни, а Вагата е неодлучна!

Емоциите се составен дел од секоја врска, особено во љубовната. Но, додека некои луѓе умеат да ги изразат своите емоции на вистински начин, на други сè уште им недостасува ваквиот вид изразување. Постојат луѓе кои ги забораваат своите граници во врската и немаат емотивната интелигенција иако таа е потребна. Секогаш е важно човек да има можност да биде