притисни ентер »

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!
Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

По преселувањето во Канада, Хари и Меган потполно беа спремни да започнат нов живот, а тоа значеше и отпуштање на вработените кои работеа за нив, за време на престојот во Велика Британија. Уште во јануари, вработените на поранешниот војвода дознаа дека за нив нема иднина во тим позициите и дека 15 од нив останаа без работа. Тимот последен дознал дека

Животот на Меган Маркл како обична домаќинка

Животот на Меган Маркл како обична домаќинка

Меган Маркл не жали што се откажа од своето кралско семејство. Поранешната војвотка од Сасекс го изјавила ова на нејзин близок пријател. Неодамна сподели дека чувствува како голема тежина и паднала од рамената и сега ужива во нејзината слобода. „Тие поминуваат време заедно како семејство. Меган готви, па дури и подготвува домашна бебешка храна за Арчи“,

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

По преселувањето во Канада, Хари и Меган потполно беа спремни да започнат нов живот, а тоа значеше и отпуштање на вработените кои работеа за нив, за време на престојот во Велика Британија. Уште во јануари, вработените на поранешниот војвода дознаа дека за нив нема иднина во тим позициите и дека 15 од нив останаа без работа. Twitter Тимот последен дознал

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

По преселувањето во Канада, Хари и Меган потполно беа спремни да започнат нов живот, а тоа значеше и отпуштање на вработените кои работеа за нив, за време на престојот во Велика Британија. Уште во јануари, вработените на поранешниот војвода дознаа дека за нив нема иднина во тим позициите и дека 15 од нив останаа без работа. Twitter Тимот последен дознал

Меган е бомба за кралското семејство

Меган е бомба за кралското семејство

Астрологот на кралското семејство Деби Френк, ги откри своите предвидувања за војводата и војвотката од Сасекс, кога тие и официјално се повлекоа од кралското семејство. Таа верува дека сите важни работи во кралското семејство се случуваат за време на затемнувањето. Така, настаните како што се свадбата на принцезата Дајана и принцот Чарлс, раѓањето

Меган и Хари дадоа јасен сигнал дека за нив нема враќање назад

Меган и Хари дадоа јасен сигнал дека за нив нема враќање назад

Меган и Хари го отпуштиле 15-члениот персонал во Велика Британија давајќи јасен знак дека кралската двојка нема намера да се враќа во Обединетото Кралство, пишуваат британските медиуми. Војводата и војвотката од Сасекс би требало да ја затворат канцеларијата во Бакингемската палата додека се подготвуваат за живот преку Атлантикот во Канада. Меган и

Кејт Мидлтон станува анорексична

Кејт Мидлтон станува анорексична

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон е ослабена пишуваат британските медиуми. Сопругата на принцот Вилијам загрижи голем дел од британската јавност. Многумина на социјалните мрежи го коментираат нејзиниот лош изглед. Многумина се плашат дека Кејт полека станува анорексична. Лошиот изглед го поврзаа со неодамнешните случувања околу Меган и Хари и нивното

Кејт Мидлтон станува анорексична - фановите загрижени за здравјето на војвотката

Кејт Мидлтон станува анорексична - фановите загрижени за здравјето на војвотката

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон е ослабена пишуваат британските медиуми. Сопругата на принцот Вилијам загрижи голем дел од британската јавност. Многумина на социјалните мрежи го коментираат нејзиниот лош изглед. Многумина се плашат дека Кејт полека станува анорексична. Лошиот изглед го поврзаа со неодамнешните случувања околу Меган и Хари и нивното

Сите го коментираат лошиот изглед на Кејт Мидлтон

Сите го коментираат лошиот изглед на Кејт Мидлтон

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон е ослабена пишуваат британските медиуми. Сопругата на принцот Вилијам загрижи голем дел од британската јавност. Многумина на социјалните мрежи го коментираат нејзиниот лош изглед. Многумина се плашат дека Кејт полека станува анорексична. Лошиот изглед го поврзаа со неодамнешните случувања околу Меган и Хари и нивното

Кејт Мидлтон станува анорексична, фановите загрижени за здравјето на војвотката

Кејт Мидлтон станува анорексична, фановите загрижени за здравјето на војвотката

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон е ослабена пишуваат британските медиуми. Сопругата на принцот Вилијам загрижи голем дел од британската јавност. Многумина на социјалните мрежи го коментираат нејзиниот лош изглед. Многумина се плашат дека Кејт полека станува анорексична. Лошиот изглед го поврзаа со неодамнешните случувања околу Меган и Хари и нивното