притисни ентер »

Холивудски актер се вери за 38 години помлада девојка , која личи на ќерка му
Холивудски актер се вери за 38 години помлада девојка , која личи на ќерка му

Холивудски актер се вери за 38 години помлада девојка , која личи на ќерка му

Тој ја сподели среќната вест на својот Инстаграм, каде објави заедничка фотографија на која таа ја покажува раката со прстен. „Нешто посебно се случи тука во Шведска“, напиша тој веднаш до фотографијата. View this post on Instagram Something very special happened here in Sweden. D❤️E A post shared by Dolph Lundgren (@dolphlundgren) on Jun 16, 2020

Долф Лундгрен ќе се жени за 38 години помлада девојка

Долф Лундгрен ќе се жени за 38 години помлада девојка

Шведскиот глумец Долф Лундгрен (62) се вери со својата 38 години помладата девојка, фитнес тренерот Ема Крокдал. Тој на социјалните мрежи објави слика со Ема (24) која го покажува свршеничкиот прстен. Лундгрен е познат по улогите во акционите филмови, најчесто оние со Сталоне и Шварценегер. Тој се прослави кон крајот на осумдесеттите години минатиот

Долф Лундгрен ќе се жени за 38 години помлада девојка

Долф Лундгрен ќе се жени за 38 години помлада девојка

Шведскиот глумец Долф Лундгрен (62) се вери со својата 38 години помладата девојка, фитнес-тренерот Ема Крокдал. Тој на социјалните мрежи објави фотографија со Ема (24) која го покажува свршеничкиот прстен. Лундгрен е познат по улогите во акционите филмови, најчесто оние со Сталоне и Шварценегер. Тој се прослави кон крајот на осумдесеттите години од

Долф Лундгрен се сврши со 38 години помлада девојка

Долф Лундгрен се сврши со 38 години помлада девојка

Славниот актер Долф Лундгрен се вери со 38 години помладата Норвежанка Ема Крокдал. Среќните вести ги сподели на Instagram, каде објави заедничка фотографија на која неговата 24-годишна свршеница го покажа прстенот. „Нешто многу посебно се случи овде во Шведска“, напиша 62-годишниот актер на фотографијата. Меѓу првите му честиташе актерот и колега

Долф Ландгрен се сврши со 38 години помлада девојка

Долф Ландгрен се сврши со 38 години помлада девојка

Славниот актер Долф Ландгрен се вери со 38 години помладата Норвежанка Ема Крокдал. Среќните вести ги сподели на Instagram, каде објави заедничка фотографија на која неговата 24-годишна свршеница го покажа прстенот. „Нешто многу посебно се случи овде во Шведска“, напиша 62-годишниот актер на фотографијата. Меѓу првите му честиташе актерот и колега

Долф Ландгрен се вери со 38 години помлада девојка

Долф Ландгрен се вери со 38 години помлада девојка

Славниот актер Долф Ландгрен се вери со 38 години помладата Норвежанка Ема Крокдал. Среќните вести ги сподели на Instagram, каде објави заедничка фотографија на која неговата 24-годишна свршеница го покажа прстенот. „Нешто многу посебно се случи овде во Шведска“, напиша 62-годишниот актер на фотографијата. Меѓу првите му честиташе актерот и колега

Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е половина век помлада од него!

Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е половина век помлада од него!

Ема е личен тренер и според годините таа слободно може да му биде ќерка… Популарниот актер Долф Ландгрен (62) неодамна се вери со 24-годишната девојка Ема Крокдал и предизвика лавина коментари. Актерот кој е припадник на постарата генерација на филмските акциони херои од 1980-те и првата половина од деведесетите по трет пат застанува на лудиот камен,

ГЛУМЕЦОТ ДОЛФ ЛУНГРЕН  ЌЕ СЕ ЖЕНИ ПО ТРЕТ ПАТ: Избраничката (24) може да му биде ќерка!

ГЛУМЕЦОТ ДОЛФ ЛУНГРЕН ЌЕ СЕ ЖЕНИ ПО ТРЕТ ПАТ: Избраничката (24) може да му биде ќерка!

Популарниот актер Долф Ландгрен (62) неодамна има доверба во 24-годишното девојче Ема Крокдал и предизвика вистинска лавина од коментари. Имено, актерот кој е член на постарата генерација филмски акциони херои од осумдесеттите и првата половина на 90-тите, по трет пат стои на луд камен, а избраната е вистинска убавица. Актерот му предложи на една убава