притисни ентер »

Деми Роуз: „Сакам да си ја вратам старата фигура“
Деми Роуз: „Сакам да си ја вратам старата фигура“

Деми Роуз: „Сакам да си ја вратам старата фигура“

Манекенката и инфлуенсерка Деми Роуз (24) никогаш не се срами да го покаже своето голо тело, но изгледа во моментов не е во целост задоволна со својата фигура. Објавила фотографија од пред неколку месеци, а во прв план се нејзините гради и стомакот. „Мисија ми е да се вратам на ова“, напишала Деми покрај фотографијата. Манекенката се придржува до строг

За Деми Роуз сеуште е лето

За Деми Роуз сеуште е лето

Познатиот модел, старлета и инстаграм-инфлуенсерка, неодамна откри дека сака да го затегне своето тело и да се ослободи од препознатливите модели. Таа на Инстаграм објави фотографија на која наводно, покажува дека нејзините диети и вежбање покажале резултати. Но, многумина се сигурни дека целта на фотографијата била нешто сосема друго, односно нејзиниот

Бујната Деми Роуз во минијатурно жолто бикини

Бујната Деми Роуз во минијатурно жолто бикини

Познатиот модел, старлета и инстаграм-инфлуенсерка, неодамна откри дека сака да го затегне своето тело и да се ослободи од препознатливите модели. Таа на Инстаграм објави фотографија на која наводно, покажува дека нејзините диети и вежбање покажале резултати. Но, многумина се сигурни дека целта на фотографијата била нешто сосема друго, односно нејзиниот