притисни ентер »

„Ниско и сексистички“: Џим Кери на удар на јавноста поради Меланија Трамп

„Ниско и сексистички“: Џим Кери на удар на јавноста поради Меланија Трамп

Холивудскиот актер Џим Кери го објави своето ново уметничко дело, исмејувајќи ја Меланија Трамп, што доведе до различни реакции на Твитер, но и осуда до јавноста. Кери го објави своето дело на денот на инаугурацијата, пишувајќи: „Збогум, најлоша прва дама. Се надевам дека спогодбата може да ви го финансира животот. Ви благодарам за ништо“. Некои корисници

„Ниско и сексистички“: Џим Кери на удар на на јавноста поради Меланија Трамп

„Ниско и сексистички“: Џим Кери на удар на на јавноста поради Меланија Трамп

Холивудскиот актер Jimим Кери го објави своето ново уметничко дело, исмејувајќи ја Меланија Трамп, што доведе до различни реакции на Твитер, но и осуда до јавноста. Кери го објави своето дело на денот на инаугурацијата, пишувајќи: „Збогум, најлоша прва дама. Се надевам дека спогодбата може да ви го финансира животот. Ви благодарам за ништо“. Некои

Џим Кери на удар на јавноста поради карикатурата на Меланија Трамп

Џим Кери на удар на јавноста поради карикатурата на Меланија Трамп

"Збогум, најлоша прва дамо. Се надевам дека спогодбата може да го финансира вашиот плиток живот. Ви благодарам за ништо", напиша Џим. Бројни следбеници го нападнаа затоа што сметаат дека објавата е невкусна и сексистичка. pic.twitter.com/zvU6tF4UjM — Jim Carrey (@JimCarrey) January 22, 2021 "Ужасно е да се нападне првата дама која ја заврши својата

Џим Кери на удар на јавноста поради карикатурата на Меланија Трамп

Џим Кери на удар на јавноста поради карикатурата на Меланија Трамп

Актерот Џим Кери е нападнат на социјалните мрежи откако објави карикатура на поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп. "Збогум, најлоша прва дамо. Се надевам дека спогодбата може да го финансира вашиот плиток живот. Ви благодарам за ништо", напиша Џим. Бројни следбеници го нападнаа затоа што сметаат дека објавата е невкусна и сексистичка. "Ужасно

Џим Кери ѝ упати злобна порака на Меланија Трамп: „Довидување, најлоша прва дамо на Америка“

Џим Кери ѝ упати злобна порака на Меланија Трамп: „Довидување, најлоша прва дамо на Америка“

„Довидување, најлоша прва дамо на Америка“. Вака актерот Џим Кери ѝ се обрати на Меланија Трамп, објавувајќи една прилично грда фотографија од сопругата на Доналд. „Злобниот“ твит алудира на парите кои што таа треба да ги добие од разводот со поранешниот претседател на САД. Комичарот никогаш не криеше дека има лошо мислење за Трамп и со години го нарекуваше

Џим Кери ѝ упати злобна порака на Меланија Трамп: „Довидување, најлоша прва дамо на Америка“

Џим Кери ѝ упати злобна порака на Меланија Трамп: „Довидување, најлоша прва дамо на Америка“

„Довидување, најлоша прва дамо на Америка“. Вака актерот Џим Кери ѝ се обрати на Меланија Трамп, објавувајќи една прилично грда фотографија од сопругата на Доналд. „Злобниот“ твит алудира на парите кои што таа треба да ги добие од разводот со поранешниот претседател на САД. Комичарот никогаш не криеше дека има лошо мислење за Трамп и со години го нарекуваше

Славниот комичар Џим Кери ѝ упати „злобен твит“ на Меланија Трамп – еве што ѝ порача...

Славниот комичар Џим Кери ѝ упати „злобен твит“ на Меланија Трамп – еве што ѝ порача...

„Довидување најлоша прва дамо на Америка“, со овие зборови актерот ѝ се обрати на Меланија Трамп. Зошто комичарот Џим Кери (59) на социјалната мрежа Твитер ја нападна поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп? Се претпоставува дека „злобниот твит“ ѝ е упатен на Меланија Трамп по „загревањето“ на приказната дека на поранешната прва дама ѝ истекол