притисни ентер »

(18+): Ким Кардашијан во црвена танга - некои велат дека е вулгарна, на други им предизвикува воздишки

(18+): Ким Кардашијан во црвена танга - некои велат дека е вулгарна, на други им предизвикува воздишки

Ким Кардашијан (39) ја 'запали' социјалната мрежа Инстаграм на која го истакнала своето извајано тело во тесна тоалета со отворен грб, под која 'ѕиркала' само црвена танга. Таа гаќичките ги поткренала до колковите, па затоа било лесно да се забалежат. Имено, фановите велат дека Ким никогаш досега не објавила толку безобразна фотографија и коментираат

(18+): Ким Кардашијан во црвена танга - некои велат дека е вулгарна, на други им мами воздишки

(18+): Ким Кардашијан во црвена танга - некои велат дека е вулгарна, на други им мами воздишки

Ким Кардашијан (39) ја 'запали' социјалната мрежа Инстаграм на која го истакнала своето извајано тело во тесна тоалета со отворен грб, под која 'ѕиркала' само црвена танга. Таа гаќичките ги поткренала до колковите, па затоа било лесно да се забалежат. Имено, фановите велат дека Ким никогаш досега не објавила толку безобразна фотографија и коментираат

Ким Кардашијан го врати најомразениот тренд од почетокот на милениумот: Изгледаш евтино!

Ким Кардашијан го врати најомразениот тренд од почетокот на милениумот: Изгледаш евтино!

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на големата врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан без заден дел, а во преден план ги стави црвените танги што излегуваат од под фустанот. View this post on Instagram WOW @matthewmwilliams ✨ Congratulations

Ким Кардашијан го врати најомразениот тренд од почетокот на милениумот: Изгледаш ефтино!

Ким Кардашијан го врати најомразениот тренд од почетокот на милениумот: Изгледаш ефтино!

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на големата врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан без грб, а во преден план ги стави црвените танга-гаќи што излегуваат од под фустанот. View this post on Instagram WOW @matthewmwilliams ✨ Congratulations

Кардашијан покажала нешто од кое фановите се згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Кардашијан покажала нешто од кое фановите се згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на голема врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан со отворен грб, а во преден план ги ставила црвените танги што ѕиркаат од под фустанот. Ким позираше во новата колекција на модниот бренд Givenchy,

Кардашијан ги покажала тангите, фановите згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Кардашијан ги покажала тангите, фановите згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на голема врата. Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан со отворен грб, а во преден план ги ставила црвените танги што ѕиркаат од под фустанот. View this post on Instagram WOW @matthewmwilliams ✨ Congratulations

Во плава секси комбинација Ким Кардашијан ужива на плажа

Во плава секси комбинација Ким Кардашијан ужива на плажа

Откако го завршија снимањето на семејното шоу „Во чекор со Кардашијан“ сега целото семејство има повеќе време за да им се посвети на своите деца. Тоа може да се заклучи и по бројните фотографии на Ким Кардашијан кои таа ги објавува на Инстаграм, а кои се поврзани со моменти кои ги поминува заедно со децата и Кание. Но иако е летото зад нас Ким постојано