притисни ентер »

Ким Кардашијан се подготвува за четвртото дете
Ким Кардашијан се подготвува за четвртото дете

Ким Кардашијан се подготвува за четвртото дете

Ким Кардашијан и Кание Вест им откриле на своите најблиски дека ќе имаат четврто дете. Речиси три месеци подоцна, тие се во нетрпение за да се сретнат со најновиот член на семејството. Според изворот на Е! Вести, двојката веќе ја подготвила собата на бебето, кое ќе биде момче. Има само неколку детали како купување облека и играчки. Реалити ѕвездите

Louboutin и Louis Vuitton: Ким Кардашијан ја учи едногодишната ќерка да оди на високи потпетици

Louboutin и Louis Vuitton: Ким Кардашијан ја учи едногодишната ќерка да оди на високи потпетици

Ријалити ѕвездата, Ким Кардашијан, обожава високи потпетици, но според она што го објави на нејзиниот Instagram профил, таа нејзината љубов и ја пренела на ќерка си, едногодишната Чикаго. Имено, 38-годишната старлета сподели видео на кое се гледа како нејзината најмлада наследничка учи како да оди на високи потпетици …. Малата Чикаго скапите Louboutin 

Ким е воодушевена: Чикаго веќе оди на високи потпетици!

Ким е воодушевена: Чикаго веќе оди на високи потпетици!

Иако има само една година, веќе оди на ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ! Чикаго Вест можеби е најмлада од трите деца на Ким Кардашијан и Каније Вест, но тоа не значи дека им дозволува на постариот брат и сестра, Норт и Сајт, да ја засенат. Веќе ги следи чекорите на мајка си, па така, иако само што го прослави првиот роденден, веќе оди на високи потпетици! Видеото