притисни ентер »

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава
Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава

Љубителите на фудбалот добро ја паметат Рике Роци Која стана хит на Европското првенство во фудбал во 2016 година. Таа беше на сите насловни страници на светските медиуми откако папараците ја уловија на трибините со длабоко деколте. Тоа и донесе голема популарност, а нејзниот Инстаграм профил преку ноќ доби стотици илјади нови следбеници. Популарноста

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава

Љубителите на фудбалот добро ја паметат Рике Роци Која стана хит на Европското првенство во фудбал во 2016 година. Таа беше на сите насловни страници на светските медиуми откако папараците ја уловија на трибините со длабоко деколте. Тоа и донесе голема популарност, а нејзниот Инстаграм профил преку ноќ доби стотици илјади нови следбеници. Популарноста

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава: Се сеќавате ли на оваа сексапилна навивачка на ЕП 2016

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава: Се сеќавате ли на оваа сексапилна навивачка на ЕП 2016

Нејзините „џиновски“ гради и донесоа европска слава: Се сеќавате ли на оваа сексапилна навивачка на ЕП 2016 (ФОТО) Љубителите на фудбалот добро ја паметат Рике Роци Која стана хит на Европското првенство во фудбал во 2016 година. Таа беше на сите насловни страници на светските медиуми откако папараците ја уловија на трибините со длабоко деколте. Тоа