притисни ентер »

Пендаровски и Ковачевски на трибини, го следат натпреварот Македонија – Англија

Пендаровски и Ковачевски на трибини, го следат натпреварот Македонија – Англија

4NEWS 4NEWS Барај Барај ФОТО: Пендаровски и Ковачевски на трибини, го следат натпреварот Македонија – Англија Автор: Деск 20/11/2023 21:54 Претседателот на државата Стево Пендаровски и премиерот Димитар Ковачевски вечерва се на трибините во арена „Тодор Проески“. Тие го следат натпреварот Македонија – Англија. Моментално резултатот е 1:1. ФОТО: 4news