притисни ентер »

Станија во жешки пози: Старлетата игра стриптиз во огромна чаша
Станија во жешки пози: Старлетата игра стриптиз во огромна чаша

Станија во жешки пози: Старлетата игра стриптиз во огромна чаша

На социјалните мрежи исплива „жешка“ снимка од старлетата Станија Добројевиќ како се бања во чаша на снимање на еден спот. Таа и овојпат беше облечена во минијатурно бикини, па таква влажна покажа што умее. Добројевиќ во златен костим за капење, кој повеќе откривал отколку што сокривал, извела перфермонас поради кој на многу луѓе не им било добро.

За неа платил 35.000 евра: Ѕирнете во луксузната вила на Ибица, која Немања Гудељ ја изнајмил само за Анастасија

За неа платил 35.000 евра: Ѕирнете во луксузната вила на Ибица, која Немања Гудељ ја изнајмил само за Анастасија

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ, одмораат на Ибица, каде што уживаат на првото заедничко летување. Ова патување Немања наводно ѝ го подарил на Анастасија за роденденот, а како што се пишува, овој одмор ќе ги чини 35.000 евра. Анастасија на социјалната мрежа Инстаграм објави снимка од вилата во која ужива со

Ќе ви се заврти во умот – еве за колку пари ја изнајмил вилата на Ибица фудбалерот Гудељ како роденденски подарок за Анастасија

Ќе ви се заврти во умот – еве за колку пари ја изнајмил вилата на Ибица фудбалерот Гудељ како роденденски подарок за Анастасија

Ќе ви се заврти во умот – еве за колку пари ја изнајмил вилата на Ибица фудбалерот Гудељ како роденденски подарок за Анастасија (ФОТО) Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ отпатуваа на Ибица од каде пејачката редовно споделува фотографии и видеа со фановите. Нејзиниот одмор и го подари новото момче за роденден

За неа платил 35.000 евра: Погледнете во луксузната вила на Ибица, која Немања Гудељ ја изнајмил само за Анастасија

За неа платил 35.000 евра: Погледнете во луксузната вила на Ибица, која Немања Гудељ ја изнајмил само за Анастасија

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ одмараат на Ибица, каде уживаат на првото заедничко летување. Ова патување Немања наводно и го подарил на Анастасија за роденденот, а како што се пишува, овој одмор ќе ги чини 35.000 евра. Анастасија на социјалната мрежа Инстаграм објави снимка од билата во која ужива со момчето