притисни ентер »

Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО
Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Британските медиуми пишуваат дека за принцот Хари и Меган не престануваат да се нижат разни понижувања и ниски удари. Имено, откако парот од медиумите дознал дека не биле поканети на големиот дочек во Бакингемската палата во неделата навечер, каде ќе се соберат светски лидери и членови на бројни кралски семејства, војводата од Сасекс доживеа нов удар

Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Принцот кој ЗЛОСТАВУВАШЕ МАЛОЛЕТНИЧКИ има подобар статус од Хари: Одлука која му го СКРШИ СРЦЕТО

Британските медиуми пишуваат дека за принцот Хари и Меган не престануваат да се нижат разни понижувања и ниски удари. Имено, откако парот од медиумите дознал дека не биле поканети на големиот дочек во Бакингемската палата во неделата навечер, каде ќе се соберат светски лидери и членови на бројни кралски семејства, војводата од Сасекс доживеа нов удар

Кејт Мидлтон НЕ ГО ИСПОЧИТУВАЛА ПЕРИОДОТ НА ТАЖЕЊЕ ПОРАДИ ТРОГАТЕЛНА РАБОТА: Тоа не ја спречило да блесне во фустан од 2.500 евра

Кејт Мидлтон НЕ ГО ИСПОЧИТУВАЛА ПЕРИОДОТ НА ТАЖЕЊЕ ПОРАДИ ТРОГАТЕЛНА РАБОТА: Тоа не ја спречило да блесне во фустан од 2.500 евра

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се вратија на кралските должности, иако се уште трае период на жалост. Нивниот изглед предизвикал голема полемика. View this post on Instagram A post shared by Catherine Princess of Wales (@katemiddletonprincessofwales) loading... View this post on Instagram A post shared by Catherine Princess of Wales (@katemiddletonprincessofwales)

Кејт и Меган снимени една до друга на погребот

Кејт и Меган снимени една до друга на погребот

Принцезата од Велс, Кејт Мидлтон, и војвотката од Сасекс, Меган Маркл, беа видени со принцот Џорџ и принцезата Шарлот на погребот на кралицата Елизабета Втора. Децата и сопругата на принцот од Велс му се придружија на принцот Вилијам додека тој одеше зад ковчегот на својата баба. Пред богослужбата, принцезата од Велс, Кетрин Мидлтон, како што бараше

Скандалозни фотографии на Кејт Мидлтон: Да го направеше ова Меган Маркл, никој не би ѝ простил!

Скандалозни фотографии на Кејт Мидлтон: Да го направеше ова Меган Маркл, никој не би ѝ простил!

Обожавателите на Меган Маркл вечно се препираат со обожавателите на Кејт Мидлтон поради што „војната“ помеѓу двете јатрви постојано се продолжува. Сè започнало кога фотографите го уловиле совршениот момент во кој војвотката од Сасекс плаче. Една „совршена“ солза тивко се стркалала по лицето на Меган Маркл, а таа тивко ја избришала со раката во црна

Момент од погребот на кралицата што многумина не го забележаа: Помеѓу принцезата Шарлот и Меган Маркл се случило нешто неочекувано!

Момент од погребот на кралицата што многумина не го забележаа: Помеѓу принцезата Шарлот и Меган Маркл се случило нешто неочекувано!

Светските и домашните медиуми веќе го анализираа секој можен детаљ од испраќањето на кралицата Елизабета Втора , а сега на социјалните мрежи почна да кружи видео на кое може да се види пресладок момент помеѓу Меган Маркл и принцезата Шарлот. Имено, кога кралското семејство тргнало да ја напушти Вестминстерската опатија по погребот, може да се види

Принцот Вилијам одржа прв говор по погребот на кралицата: Баба ми ќе беше горда

Принцот Вилијам одржа прв говор по погребот на кралицата: Баба ми ќе беше горда

Тој рече дека поради „најтажната прилика“ не можел лично да дојде на средбата. Имено, принцот од Велс денеска требаше да отпатува во САД, каде што ќе му се придружат претходните победници на неговиот еколошки натпревар од 50 милиони фунти. Во видеото снимено во имотот Виндзор, Вилијам рече дека „верува дека кралицата Елизабета со задоволство би го

Принцот Вилијам одржа прв говор по погребот на кралицата: Баба ми ќе беше горда

Принцот Вилијам одржа прв говор по погребот на кралицата: Баба ми ќе беше горда

Тој рече дека поради „најтажната прилика“ не можел лично да дојде на средбата. Имено, принцот од Велс денеска требаше да отпатува во САД, каде што ќе му се придружат претходните победници на неговиот еколошки натпревар од 50 милиони фунти. Во видеото снимено во имотот Виндзор, Вилијам рече дека „верува дека кралицата Елизабета со задоволство би го

Принцот Вилијам одржа прв говор по погребот на кралицата: Баба ми ќе беше горда

Принцот Вилијам одржа прв говор по погребот на кралицата: Баба ми ќе беше горда

Тој рече дека поради „најтажната прилика“ не можел лично да дојде на средбата. Имено, принцот од Велс денеска требаше да отпатува во САД, каде што ќе му се придружат претходните победници на неговиот еколошки натпревар од 50 милиони фунти. Во видеото снимено во имотот Виндзор, Вилијам рече дека „верува дека кралицата Елизабета со задоволство би го

Скандалозна фотографија од Кејт Мидлтон од погребот: Сите се убедени дека ако Меган ја затекнале во истата ситуација – би била „распната“ од јавноста!

Скандалозна фотографија од Кејт Мидлтон од погребот: Сите се убедени дека ако Меган ја затекнале во истата ситуација – би била „распната“ од јавноста!

Иако поминаа речиси три дена од погребот на кралицата Елизабета Втора, впечатоците сè уште не се целосно смирени, а јавноста на социјалните мрежи и веб порталите зборува за многу детали кои го одбележаа овој историски, иако пред сè тажен настан. Очигледно е дека смирување не се случило - Меган и Хари не присуствувале ниту на приемот на векот, а убавата