притисни ентер »

Откриена причината поради која се разведуваат Северина и Игор
Откриена причината поради која се разведуваат Северина и Игор

Откриена причината поради која се разведуваат Северина и Игор

Пејачката Северина Којиќ решила да се разведе од сопругот Игор Којиќ после не цели три и пол години брак, што е и причината поради која српската снаа не се појавила на концертот на свекорот Драган Којиќ Кеба, иако било предвидено да гостува. -Имено Јована и Жељко Јоксимовиќ биле повикани на слава кај Кеба со нивниот кум и менaџер Бане Обрадовиќ. Меѓутоа,

Откриени детали: Позната причината поради која се разведуваат Северина и Игор

Откриени детали: Позната причината поради која се разведуваат Северина и Игор

Откриени детали: Позната причината поради која се разведуваат Северина и Игор Пејачката Северина Којиќ решила да се разведе од сопругот Игор Којиќ после не цели три и пол години брак, што е и причината поради која српската снаа не се појавила на концертот на свекорот Драган Којиќ Кеба, иако било предвидено да гостува. -Имено Јована и Жељко Јоксимовиќ

ШОК: Северина и Игор се разведуваат - причината е оваа водителка!

ШОК: Северина и Игор се разведуваат - причината е оваа водителка!

Северина реши да се разведе од сопругот Игор после неполни три години брак, а тоа е причината зошто српската снаа не се појавила на концертот на својот свекор Кеба иако беше предвидено да гостува дознава српски Курир. Пеачката и фолкеровиот наследник последните месец дена се во затегнати односи, а чашата се прелеа пред куќната слава на Кеба кога хрватската

ШОК: Северина и Игор се разведуваат - причината е оваа водителка!

ШОК: Северина и Игор се разведуваат - причината е оваа водителка!

ФОТО: Printscreen Северина реши да се разведе од сопругот Игор после неполни три години брак, а тоа е причината зошто српската снаа не се појавила на концертот на својот свекор Кеба иако беше предвидено да гостува дознава српски Курир. Пеачката и фолкеровиот наследник последните месец дена се во затегнати односи, а чашата се прелеа пред куќната слава

Северина се разведува од Којиќ

Северина се разведува од Којиќ

Хрватската пејачка Северина се разведува од синот на Кеба, Игор Којиќ, пренесува „ Курир.рс “. Таа не случајно „заборавила“ да отиде на концерт на свекорот, каде што била најавена како гостинка. После три и пол години, Северина одлучила да стави крај на бракот. Јована Јоксимовиќ е причината поради која пејачката побеснела, според медиумот. ФОТО: Петар

Северина се разведува? - сопругата на најпопуларниот српски пејач се вмешала во бракот

Северина се разведува? - сопругата на најпопуларниот српски пејач се вмешала во бракот

Веќе извесно време српските медиуми пишуваат дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, во сега одекна веста дека парот наводно ќе се разведе по три години брак и тоа поради сопругата на Жељко Јоксимовиќ, убавата водителка Јована. Од друга страна пак, додека јавноста очекува потврда за овие тврдења на таблоидите, Северина на својот Инстаграм

Северина и Игор се пред развод?

Северина и Игор се пред развод?

Веќе извесно време српските медиуми пишуваат дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, во сега одекна веста дека парот наводно ќе се разведе по три години брак и тоа поради сопругата на Жељко Јоксимовиќ , убавата водителка Јована која наводно го советувала Игор да ја откачи Северина. Од друга страна пак, додека јавноста очекува потврда

Северина се разведува? Српска водителка се вмешала во бракот

Северина се разведува? Српска водителка се вмешала во бракот

Северина се разведува? Српска водителка се вмешала во бракот Веќе извесно време српските медиуми пишуваат дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, во сега одекна веста дека парот наводно ќе се разведе по три години брак. Шпекулациите за разводот ги подгреа фактот дека пејачката не се појавила на концеротот на свекорот Драган Којиќ Кеба

СЕ РАЗВЕДУВААТ СЕВЕРИНА И ИГОР!Се разлутила поради српска водителка,сензационални детали!

СЕ РАЗВЕДУВААТ СЕВЕРИНА И ИГОР!Се разлутила поради српска водителка,сензационални детали!

Северина Којиќ одлучи да се разведе од својот сопруг Игор Којиќ по три и пол години брак, поради што српската пејачка не се појави на концертот на нејзиниот свекор Драган Којиќ Кебе, иако беше планирано да биде гостнка. Јован и Жељко Јоксмовиќ беа поканети да дојдат на слава кај Кеба со нивниот кум и менаџер Бане Обрадовиќ. Тие беа на нивната венчавка

Северина сите ги изненади – се омажи по трет пат

Северина сите ги изненади – се омажи по трет пат

Северина Којиќ се омажи со синот на Кеба, Игор Којиќ кон крајот на 2015 година, а по гламурозната свадба, а потоа склопија и граѓански брак во 2016. Сепак, таа дури сега призна дека трет пат кажала ДА и правела свадба кога биле на одмор во Занзибар. – Ова е мојата африканска венчаница, се пофали пејачката на Интернет.