притисни ентер »

МВР: Пронајдено бесживотно тело на 32 годишен маж во неговиот дом во Гостивар
МВР: Пронајдено бесживотно тело на 32 годишен маж во неговиот дом во Гостивар

МВР: Пронајдено бесживотно тело на 32 годишен маж во неговиот дом во Гостивар

На 12 јануари оваа година, околу 14:30 часот, во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М. (32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција. Прочитајте и... Гостиварец натепал девојка, полицијата

Починат пронајден 32-годишен гостиварец во неговиот дом

Починат пронајден 32-годишен гостиварец во неговиот дом

На 12.01.2011 во 14.30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32), информира МВР. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Момче пронајдено починато во сопствениот дом

Момче пронајдено починато во сопствениот дом

Вчера во 14.30 часот во полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Вчера во 14.30 часот во полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител

32-годишен гостиварчанец пронајден мртов во својот дом

32-годишен гостиварчанец пронајден мртов во својот дом

На 12.01.2011 во 14.30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

Во својот дом во Гостивар вчера околу 14.30 часот бил пронајден мртов 32-годишниот гостиварец Д.М. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Млад гостиварец пронајден мртов во својот дом

Млад гостиварец пронајден мртов во својот дом

На 12.01.2011 во 14.30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Млад гостиварец биле пронајден мртов во неговиот дом

Млад гостиварец биле пронајден мртов во неговиот дом

Млад гостиварец бил пронајден мртов во неговиот дом, информираше МВР. „На 12.01.2011 во 14:30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат 32-годишниот Д.М. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено

32-годишник пронајден мртов

32-годишник пронајден мртов

На 12.01.2011 во 14.30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

На 12.01.2011 во 14.30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција, информира МВР.