притисни ентер »

Таа го покажа совршеното тело
Таа го покажа совршеното тело

Таа го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

Манекенката се соблекла во бикини и го покажала совршеното тело

Манекенката се соблекла во бикини и го покажала совршеното тело

Убавата руска манекенка Ирина Шајк ги воодушевила своите фанови со најнова фотографија на која позирала во костим за капење. Селфито оваа убавица го направила каде што го прават и повеќе од девојките, пред огледало. Само што овој пат се фотографирала без лицето. Поточно, изгледа како намерно да се сликала така, сакајќи да го истакне своето совршено

Колку да го потсети што загуби: Бившата на Роналдо со провокативна фотка

Колку да го потсети што загуби: Бившата на Роналдо со провокативна фотка

Иако повеќе не е со Крисијано Роналдо, руската манекенка Ирина Шајк и понатаму е популарна и медиумите ги следат сите нејзини чекори. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина

Ирина Шајк  е во добра „форма“

Ирина Шајк е во добра „форма“

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм, односно жешко селфи во минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледалото. Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами нови

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите. Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затоа што манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила

ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами

Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Популарното селфи екс девојката на Роналдо и Бредли Купер го направи пред огледалото. Но, сега убавата Ирина се фотографирала без глава, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами

Ирина Шајк за одличен старт на викендот

Ирина Шајк за одличен старт на викендот

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало. Моделот го покажа своето совршено тело во минијатурен портокалов бикини. Во прв план на фотографијата има бар полн пијалоци, но затоа на втор поглед доминира нејзината совршена силуета. View this post on Instagram On da rocks…. A post shared by irinashayk