притисни ентер »

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден
Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Синоќа околу 3 часот по полноќ на улицата Миро Барага во Пробиштип патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки излетало од патот и удирило во четири паркирани возила, инфомираат од полицијата. Како што посочија од МВР возилото било управувано од К.А. на возраст од 29 години од Пробиштип. „Возилото излетало од патот, притоа удирајќи

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Синоќа околу 3 часот по полноќ на улицата Миро Барага во Пробиштип патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки излетало од патот и удирило во четири паркирани возила, инфомираат од полицијата. Како што посочија од МВР возилото било управувано од К.А. на возраст од 29 години од Пробиштип. „Возилото излетало од патот, притоа удирајќи

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Синоќа околу 3 часот по полноќ на улицата Миро Барага во Пробиштип патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки излетало од патот и удирило во четири паркирани возила, инфомираат од полицијата. Како што посочија од МВР возилото било управувано од К.А. на возраст од 29 години од Пробиштип. „Возилото излетало од патот, притоа удирајќи

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Синоќа околу 3 часот по полноќ на улицата Миро Барага во Пробиштип патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки излетало од патот и удирило во четири паркирани возила, инфомираат од полицијата. Како што посочија од МВР возилото било управувано од К.А. на возраст од 29 години од Пробиштип. „Возилото излетало од патот, притоа удирајќи

„Мерцедес“ излетал од пат и удрил 4 паркирани возила

„Мерцедес“ излетал од пат и удрил 4 паркирани возила

„Мерцедесот“ со бугарски национални ознаки, управувано од К.А.(29) од Пробиштип, удрил во три возила „голф“ и едно возило „опел корса“. Утринава во 3 часот по полноќ било пријавено дека во Пробиштип на улицата „Миро Барага“ патничко моторно возило „мерцедес“ излетало од патот и удрило во четири паркирани возила, информираат од полиција. „Мерцедесот“

Мерцедес се заби во паркирани возила - тешка несреќа во Македонија

Мерцедес се заби во паркирани возила - тешка несреќа во Македонија

Во 03,10 часот било пријавено дека во Пробиштип на улицата „Миро Барага“ патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки, управувано од 29-годишниот К.А. од Пробиштип, излетало од патот, притоа удирајќи во четири паркирани возила три возила “Голф“и едно возило “Опел Корса“. Во незгодата возачот се здобил со тешки телесни повреди и

Излетал и удрил во четири возила, тешко повреден 29-годишник

Излетал и удрил во четири возила, тешко повреден 29-годишник

Во Пробиштип на улицата „Миро Барага“, вчера напладне патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки, управувано од К.А.(29) од Пробиштип, излетало од патот, притоа удирајќи во четири паркирани возила: три возила “Голф“и едно возило “Опел Корса“. Во незгодата возачот се здобил со тешки телесни повреди и со возило на Итна медицинска

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Автомобил излетал од патот и удрил во четири паркирани возила, возачот тешко повреден

Синоќа околу 3 часот по полноќ на улицата Миро Барага во Пробиштип патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки излетало од патот и удирило во четири паркирани возила, инфомираат од полицијата. Како што посочија од МВР возилото било управувано од К.А. на возраст од 29 години од Пробиштип. „Возилото излетало од патот, притоа удирајќи

Излетал и удрил во четири возила, тешко повреден 29-годишник

Излетал и удрил во четири возила, тешко повреден 29-годишник

Во Пробиштип на улицата „Миро Барага“, вчера напладне патничко моторно возило „Мерцедес“ со бугарски национални ознаки, управувано од К.А.(29) од Пробиштип, излетало од патот, притоа удирајќи во четири паркирани возила: три возила “Голф“и едно возило “Опел Корса“. Во незгодата возачот се здобил со тешки телесни повреди и со возило на Итна медицинска