притисни ентер »

Шерил Кол: Нема ништо полошо од раскинувањето
Шерил Кол: Нема ништо полошо од раскинувањето

Шерил Кол: Нема ништо полошо од раскинувањето

Британската пејачка Шерил Кол се раздели минатата година од дечкото Лијам Пејн.... ... со кого беше две ипол години во врска, со кого го доби и синот Бер. Зад себе има два развода, уште верува во љубовта, но во иднина не планира да влегува во нови врски. „Мразам разделби. Тоа е една од причините зошто мразам врски. Ништо не ве прави да се чувствувате

После три неуспешни врски таа вели: "Мразам разделби, тоа е една од причините зошто не сакам врски"

После три неуспешни врски таа вели: "Мразам разделби, тоа е една од причините зошто не сакам врски"

Британската пејачка Шерил Кол минатата година се раздели од момчето Лиам Пејн, со кој речиси три години беше во врска и со кој го доби синот Беар. Иако зад себе има два разводи и едно раскинување од таткото на своето дете за кој не се омажила и понатаму верува во љубов, сепак во иднина не планира да влегува во нови романтични врски. Во разговор за