притисни ентер »

Прва фотографија: Запознајте ја внуката на Наум Петрески
Прва фотографија: Запознајте ја внуката на Наум Петрески

Прва фотографија: Запознајте ја внуката на Наум Петрески

Ќерката на Наум Петрески, Анастасија пред месец и половина стана мајка! Пејачката и нејзиниот сопруг Владимир Поповски за прв пат станаа родители, а Анастасија сега ја покажа ќеркичката. На Инстаграм беше објавена фотографија од малата Андреа иако нејзиното лице беше покриено со срценце… се надеваме дека многу наскоро Анастасија и Владимир ќе ја покажат

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО) Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина станаа родители. Пејачката и ќерка на Наум Петрески, за првпат ја покажа Андреа, но лицето на малата принцеза го покри со срценце.

Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Пејачката Анастасија Петреска ја одведе на прошетка едномесечната ќерка Андреа. Таа на својот „Инстаграм“ објави слика од бебето, но лицето ѝ го скри со срце. Ќерката на фолк-пејачот Наум Петрески и нејзиниот сопруг Владимир Поповски, пејач на групата „Биоритам“, се венчаа на почетокот на годината. Тие станаа родители пред еден месец. Наум Петрески

Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Пејачката Анастасија Петреска ја одведе на прошетка едномесечната ќерка Андреа. Таа на својот „Инстаграм“ објави слика од бебето, но лицето ѝ го скри со срце. Ќерката на фолк-пејачот Наум Петрески и нејзиниот сопруг Владимир Поповски, пејач на групата „Биоритам“, се венчаа на почетокот на годината. Тие станаа родители пред еден месец. Наум Петрески

Анастасија, ќерката на Наум Петрески на прошетка со ќерката

Анастасија, ќерката на Наум Петрески на прошетка со ќерката

Фолк-пејачката Анастасија Петреска, ќерката на Наум Петрески на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија со својата ќерка Андреа, која се роди на 5 март. Анастасија на почетокот од минатата година се сврши со Владимир Поповски, пејачот на групата „Биоритам“, со кого беше во врска две години, а се венчаа на почетокт од оваа година. Анастасија

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Внуката на фолк легендата Наум Петрески се роди пред околу еден месец и веќе почна да се фотка. Приновата во музичкото семејство го носи името Андреа, а мама и е најстарата ќерка на Наум, Анастасија која, исто така, се бави со музика и која е во брак со колегата и пејач на Биоритам Владимир Поповски . Музичката двојка се сврши пред повеќе од една година

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Внуката на фолк легендата Наум Петрески се роди пред околу еден месец и веќе почна да се фотка. Приновата во музичкото семејство го носи името Андреа, а мама и е најстарата ќерка на Наум, Анастасија која, исто така, се бави со музика и која е во брак со колегата и пејач на Биоритам Владимир Поповски . Музичката двојка се сврши пред повеќе од една година

Анастасија Петреска ја покажа ќерката

Анастасија Петреска ја покажа ќерката

Пејачите Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред повече од еден месец станаа родители. Убавото бебе го доби името Андреа, сега гордата мајка реши да објави фотографија на својот профил на која позира со малата принцеза.

Горда мама: Анастасија Петреска за првпат го покажа бебето

Горда мама: Анастасија Петреска за првпат го покажа бебето

фото:инсатграм/анастасијапетреска Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа. Инаку, целата бременост на пејачката помина без многу помпа околу покажувањето

Пред еден месец стана мајка - македонската пејачка со прва фотка со бебето

Пред еден месец стана мајка - македонската пејачка со прва фотка со бебето

Пред месец се породи младата македонска пејачка и ќерка на наум Петрески, Анастасија Петреска, а првото дете го доби со Владимир Поповски. Малото девојче се вика Андреа, а пејачката за прв пат ја покажа.