притисни ентер »

Претрес во Скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер
Претрес во Скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во Скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Денеска, полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ – Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога, во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога, го лишиле од слобода Л. М. (21) од населбата Волково – Скопје. При претрес во неговиот дом,

Уапсен 21 годишник во скопско Волково – пронајдени амфетамин и марихуана

Уапсен 21 годишник во скопско Волково – пронајдени амфетамин и марихуана

Денеска (24.01.2023), полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ -Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога го лишиле од слобода Л.М.(21) од населба Волково – Скопје. При претрес во неговиот

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана

Денеска (24.01.2023), полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ -Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога го лишиле од слобода Л.М.(21) од населба Волково – Скопје. При претрес во неговиот

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Денеска, полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ – Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога го лишиле од слобода Л.М.(21) од населба Волково – Скопје. При претрес во неговиот дом, извршен

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ – Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога, денеска го лишиле од слобода Л.М.(21) од населба Волково – Скопје. Како што информираат од МВР, при

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Денеска (24.01.2023), полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ -Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога го лишиле од слобода Л.М.(21) од населба Волково – Скопје. При претрес во неговиот

Уапсен дилер во Скопје, кај него пронајден хероин

Уапсен дилер во Скопје, кај него пронајден хероин

Кај млад скопјанец бил пронајден хероин и поради тоа тој бил уапсен. – Вчера во 21.20 часот, полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје го лишиле од слобода А.Н.(34) од Скопје. При претрес во домот каде престојувал на подрачјето на Центар, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени хероин и вага, информираат

Претрес во Скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во Скопско, пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Денеска, полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ – Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога го лишиле од слобода Л.М.(21) од населба Волково – Скопје. При претрес во неговиот дом, извршен

Претрес во скопско: Пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во скопско: Пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер

Претрес во скопско: Пронајдени амфетамин и марихуана, приведен дилер (ФОТО) Полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ -Сектор за недозволена трговија со дрога, Единица за недозволена трговија со дрога во координација со полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија со дрога го лишиле од слобода Л.М.(21)