притисни ентер »

Таа е најзгодната жена во светот
Таа е најзгодната жена во светот

Таа е најзгодната жена во светот

Според изборот на магазинот Maxim, најзгодната жена на светот е Оливија Кулпо... Оливија Кулпо е поранешна Мис на САД и Мис на Универзумот. Убавата 27-годишничка е една од најпознатите модни инфлуенсерки на Instagram, која има над 4 милиони следбеници. „Отсекогаш му се восхитував на Maxim за избор на 100 најзгодни. Вклучија толку паметни и успешни

Оливија Кулпо е на самиот врв на листата „Хот 100“

Оливија Кулпо е на самиот врв на листата „Хот 100“

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Јовиќ во Мадрид доаѓа со својата најголема поддршка во животот – девојката и новороденото синче

Јовиќ во Мадрид доаѓа со својата најголема поддршка во животот – девојката и новороденото синче

Српскиот фудбалски репрезентативец, Лука Јовиќ, во голем стил беше презентиран како нов фудбалер на Реал Мадрид. Првиот чекор во гламурозната презентација, 21-годишниот Јовиќ го имаше во салата на трофеи на „кралскиот клуб“, каде што опкружен со 13 пехари од Лигата на шампионите и во придружба на претседателот на клубот, Флорентино Перез, стави потпис

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо – Најсексапилна жена за 2019

Оливија Кулпо – Најсексапилна жена за 2019

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Манекенката Оливија Кулпо најсекси жена на светот

Манекенката Оливија Кулпо најсекси жена на светот

Манекенката Оливија Кулпо според списанието „Максим“ е најсексапилна жена на светот за 2019-та. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит. Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа во мојата кариера, на безброј начини, што само ја чини оваа насловна страница уште

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Машкиот магазин „Максим“ ја избра манекенката Оливија Кулпо за најсекси жена на светот за 2019 година. Таа во 2011 година е избрана за Мис на Америка, а во 2012 година беше прогласена за Мис Универзум. По ова почна да работи како модел. Оливија е еден од најбараните американски модели во светот. Таа работи модни ревии, а се најде и на насловните страници

Оливија е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија е прогласена за најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Машкиот магазин „Максим“ ја избра манекенката Оливија Кулпо за најсекси жена на светот за 2019 година. Таа во 2011 година е избрана за Мис на Америка, а во 2012 година беше прогласена за Мис Унивезум. По ова почна да работи како модел. Оливиа е еден од најбараните американски модели во светот. Таа работи модни ревии, а се најде и на насловните страници