притисни ентер »

Дневен хороскоп за вторник (30. јуни 2020)
Дневен хороскоп за вторник (30. јуни 2020)

Дневен хороскоп за вторник (30. јуни 2020)

- Промо - ОВЕН - Реклама - Работа: Може да очекувате поволен период во кој ќе успеете да ги решите работните проблеми кои ве оптоваруваат. - Реклама - Љубов: Искрени сте кон личноста која ви се допаѓа и се надевате дека таа ќе ви возврати. - Реклама - Здравје: Ќе ви годи спортување. БИК Работа: Може да очекувате дека ќе бидете задоволни од ситуацијата

Дневен хороскоп за вторник: Еден знак ќе ужива во слободата

Дневен хороскоп за вторник: Еден знак ќе ужива во слободата

Овен Ве очекува прилочно опуштен ден за време на кој нема да бидете зафатени со работа. Може да се надевате на одмор. Ви се допаѓа личност која е малку повлечена, односно не покажува емоции исто како и вие. Бик Доколку се занимавате со некоја работа која бара креативна работа и инспирација, денес е вашиот среќен ден. Уживате во пријателскиот однос

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Сите очи ќе бидат вперени во еден знак

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Сите очи ќе бидат вперени во еден знак

Овен Ве очекува прилично опуштен ден за време на кој нема да бидете зафатени со обврски. Може да се надевате на одмор. Ви се допаѓа личност која е малку повлечена, односно не покажува емоции исто како и вие. Бик Доколку се занимавате со некоја хоби кое бара креативна работа и инспирација, денес е вашиот среќен ден. Уживате во пријателскиот однос со

Денешен Хороскоп (30.06) вторник

Денешен Хороскоп (30.06) вторник

ОВЕН Ве очекува неповолен ден на деловно поле. Можно е да имате некои помали проблеми на ова поле. Вашиот однос со саканата личност не е најдобар и многу ве оптеретува. Проблеми со органите за варење. БИК Иако сте имале поголеми трошоци, ќе успеете да најдете решение за своите проблеми. Често мислите на личноста која ви се допаѓа, но сѐ уште не сте

Среќен дневен хороскоп за 30. јуни 2020 година

Среќен дневен хороскоп за 30. јуни 2020 година

Овните ги очекуваат промени на љубовно поле, Вагите имаат одличен ден, Рибите имаат можност за напредување на работното место. ОВЕН Ве очекува неповолен ден на деловно поле. Можно е да имате некои помали проблеми на ова поле. Вашиот однос со саканата личност не е најдобар и многу ве оптеретува. Проблеми со органите за варење. БИК Иако сте имале поголеми

Месечен хороскоп за јули: За Девицата патување, Шкорпијата ќе влезе во нова врска

Месечен хороскоп за јули: За Девицата патување, Шкорпијата ќе влезе во нова врска

Овен (21.03.-21.04.) Работа: Очекувајте компликации во комуникација, со документи и сл. Желбите и реалноста не се совпаѓаат во овој период. Ќе бидете уморни и ќе ви недостига концентрација. Љубов: Ќе се соочувате со проблеми. Првата недела од месецот ќе биде критична и битна, или ќе продолжите со големи промени во односот или ќе раскинете со партнерот

Месечен хороскоп за јули 2020 година

Месечен хороскоп за јули 2020 година

ИЗВОР Скопје24 | јуни 29, 2020 Овен Во текот на првиот летен месец родените во знакот на овен нема да имаат претерана среќа на полето на кариерата и финансиите. Пред се тоа ќе се однесува на оние кои очекуваат на своето работно место да бидат иновативни и креативни. Овните во текот на јуни ќе се соочат со една креативна криза ќе останат без идеи, ама

Месечен хороскоп за јули: За Девицата патување, Шкорпијата ќе влезе во нова врска

Месечен хороскоп за јули: За Девицата патување, Шкорпијата ќе влезе во нова врска

Овен (21.03.-21.04.) Работа: Очекувајте компликации во комуникација, со документи и сл. Желбите и реалноста не се совпаѓаат во овој период. Ќе бидете уморни и ќе ви недостига концентрација. Љубов: Ќе се соочувате со проблеми. Првата недела од месецот ќе биде критична и битна, или ќе продолжите со големи промени во односот или ќе раскинете со партнерот

Хороскоп за 29 јуни: Девицата мора да ја контролира суетата, стрелецот ќе се заљуби

Хороскоп за 29 јуни: Девицата мора да ја контролира суетата, стрелецот ќе се заљуби

ОВЕН Не се откажувате од амбициите кои ги имате но моментално време е да прифатите дека нема да оди сѐ онака како што сте замислиле. Не ве очекуваат промени на љубовно поле денес. Чувствителен желудник. БИК Сакате да направите некои позитивни промени на деловно поле, но свесни сте дека не можете да го постигнете тоа сами. Сакате да ги решите проблемите

Девицата ќе има пресврт на полето на финансии, А ВОДОЛИЈАТА Е ПРЕД НОВА ЉУБОВ

Девицата ќе има пресврт на полето на финансии, А ВОДОЛИЈАТА Е ПРЕД НОВА ЉУБОВ

ОВЕН Немате доволно доверба во работното опкружување и можно е поради тоа работните тајни да ги чувате за себе. Можно е партнерот да ви покажува незадоволство. На полето љубов ви следува криза. Внесувајте повеќе течности. БИК Преокупирани сте од обврските и не ви е лесно на ова поле да остварите баланс. Не сте задоволни од околностите во кои се наоѓате