притисни ентер »

Модниот додаток на Анастасија мора да го имате оваа сезона
Модниот додаток на Анастасија мора да го имате оваа сезона

Модниот додаток на Анастасија мора да го имате оваа сезона

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ (20) се' повеќе внимание посветува на својот секогаш стилски изглед, но и не заборава да ја следи последната мода и деталите да ги преслика кај себе на уникатен начин. Анастасија е вистинска нежна убавица, толку едноставна, а специјална, благодарение на модниот аксесоар којшто моментално е вистинска сензација.