притисни ентер »

Девојката која прошета гола на Лигата на шампионите пак има проблеми со топката
Девојката која прошета гола на Лигата на шампионите пак има проблеми со топката

Девојката која прошета гола на Лигата на шампионите пак има проблеми со топката

Кинси Волански која за неколку секунди стана планетарно позната откако полугола истрча на финалето од Лигата на шампионите во Мадрид, повторно е во центарот на вниманието. Таа објави домашно видео од својата дневна соба како вежба на топка за аеробик.Во еден момент Кинси отскокна пресилно и се најде на подот. Така ми е кога имам голем задник-искоментира

Кинси објави ново ВИДЕО: Кога нема да успееш како актерка…

Кинси објави ново ВИДЕО: Кога нема да успееш како актерка…

Кинси Волански, која влета на теренот во финалето на Лигата на шампионите, објави уште едно скандалозно видео откако стана светски позната. Русокосата пушти кадри од Барселона во деновите околу конкретниот меч. Таа е со нејзиното момче Виталиј, за кого влезе на теренот за да ја рекламира неговата страница. Тие се фрлија во фонтана во Барселона пред

Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се на теренот во разголено бикини. Таа поради овој потег била уапсена и поминала шет часа во ќелија со 10 криминалци, но експертите потенцираат дека тој потег ѝ донел повеќе од 4 милиони евра. Но,

Секси “хулиганка“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Секси “хулиганка“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се на теренот во разголено бикини. Таа поради овој потег била уапсена и поминала шет часа во ќелија со 10 криминалци, но експертите потенцираат дека тој потег ѝ донел повеќе од 4 милиони евра. Но,