притисни ентер »

Еден од најдобрите модни моменти на Ева Лонгорија бил сосема случаен!
Еден од најдобрите модни моменти на Ева Лонгорија бил сосема случаен!

Еден од најдобрите модни моменти на Ева Лонгорија бил сосема случаен!

Да не беше светот погоден од пандемијата на коронавирусот, деновиве ќе се одржеше Канскиот Филмски Фестивал. Ева Лонгорија (45) се присети на ова гламурозно случување кога на Инстаграм сподели момент од 2006 година, кога се појави на премиерата на филмот „Пановиот лавиринт“ од режисерот Гелијерм дел Торо и ја откри вистината за нејзината тоалета која

Гламурот и женственоста што долго ги чекавте се враќаат во многу убав облик

Гламурот и женственоста што долго ги чекавте се враќаат во многу убав облик

Свилата никогаш нема да излезе од мода, а оваа година ќе се носи во форма на едноставни и женствени фустани. Свилата е скапоцен и многу вреден материјал, кој на облеката и на стилот им дава софистицираност и женственост. Таа е еден од најскапите материјали, но со причина, бидејќи квалитетот на свилата не може да се спореди со речиси ниеден друг материјал

Овој фустан е летно изненадување: гламурот и женственоста што чекавме долго време се враќаат во најубавата форма!

Овој фустан е летно изненадување: гламурот и женственоста што чекавме долго време се враќаат во најубавата форма!

Свилата никогаш и нема да излезе од мода, а оваа година се носи во форма на едноставен и женски фустан. Свилата е скап и многу вреден материјал, кој на облеката и стилот им дава белешка на софистицираност, женственост и шик. Традиционално е еден од најскапите материјали, но со причина, бидејќи квалитетот на свилата не може да се мери со скоро ништо

Таа е рај за машките очи, поради неа се станува порано за викенд - никој не останува рамнодушен на тие облини

Таа е рај за машките очи, поради неа се станува порано за викенд - никој не останува рамнодушен на тие облини

Ева Падлок е вистински рај за машките очи/ Доаѓа од Шпанија и се занаимава со манекенство. Авто-мото е спорт поради кој мажите ширум светот стануваат порано за да ги испратат своите миленички на врелите стази, на кои меѓу друото е и убавата Ева. Оваа бринета плени со убавината, држи чадор и знамиња на стазата и малкумина се оние кои остануваат рамнодушни

Кара Дел Торо е девојката која ќе ве шекне утрово

Кара Дел Торо е девојката која ќе ве шекне утрово

View this post on Instagram I find myself waking up early just to catch the extra light also @balibody new tan remover has me so smooth in between tans #balibody A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on May 18, 2020 at 11:48am PDT View this post on Instagram Took this before my morning coffee ✌ A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll)

Топ 5 модни парчиња за ова лето: Белиот фустан и овој костим за капење се задолжителни!

Топ 5 модни парчиња за ова лето: Белиот фустан и овој костим за капење се задолжителни!

Практично го дочекавме, летото е зад аголот и без разлика што нема веднаш да ги спакуваме куферите, облеката ќе може да не телепортира каде што ќе посакаме! Ви ги претставуваме основните парчиња што мора да ги имате – некои трендови се нови, некои се безвременски, а ви предлагаме и инспирација за стилизирање. Погледнете… Бел фустан View this post on